Przez lata Prawo i Sprawiedliwość przekonywało, że bez dostępu do wraku nie da się wyjaśnić przyczyn katastrofy. A narracja, że wystarczy tylko chcieć, by go odzyskać -właśnie runęła. Szef MSZ skarży Rosję do Hagi za smoleńskie śledztwo. Dlaczego akurat teraz? Czy politycy PiS są w stanie wymienić jakieś efekty pracy smoleńskiej podkomisji?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nawet totalna wojna nie pozbawiłaby POLSKI w jeden rok 50 % generałów 1000 pułkowników i dwóch LIMUZYN MON ,Proponuję wozić tych psychicznych socjopatów TRANSPORTERAMI gąsienicowymi po drogach nieutwardzonych ważnych strategicznie w/g z góry przygotowanego konspektu.
@gabrys Oni tzn.Macierewicz ,Misiewicz o wiele mniej mogą niż WAM żołnierzom się wydaje ,musicie o tym pamiętać.Droga służbowa ,żaden z żołnierzy nie podlega Macierewiczowi ani nawet PREZYDENTOWI,oficerowie nie mają obowiązku a nawet prawa nie mają wykonywać żadnych poleceń ustnych ,nie podpisanych przez głównodowodzącego lub bez zgody akceptacji sztabu generalnego ,jeśli dajecie sobą pomiatać to jesteście nic nie warci,gnojki z dojnej zmiany czyli skupisko ludzi niekompetentnych i sprzedawczyków.
już oceniałe(a)ś
0
0
bandytów okradających Polaków przy wsparciu rządu powinno się wieszać za jaja! Razem z tym rządem!
już oceniałe(a)ś
0
0
Ich dokonania widać na ich kontach.
już oceniałe(a)ś
0
0
Arawin to twardy zawodnik. Nie byc zwyklym osmieszajacym sie pisiorem. On chce byc najbardziej osmieszonym pisiorskim trolem. Pomozmy mu w zdobyciu tego zaszczytnego miejsca na podium dla najprymitywniejszych propagandzistow.
już oceniałe(a)ś
0
0
ale fucha
już oceniałe(a)ś
0
0
Kilku cwaniaków załatwiło swoim znajomym królika fajną dobrze płatną fuchę, zero odpowiedzialności a kasa leci. Ciekawe jak długo będą tak bezczelnie okradać Kraj... Ci pachołkowie PiS-u to naprawdę wstydu nie mają...?
już oceniałe(a)ś
0
0
Cele podkomisji smoleńskiej: - ukryć prawdę o amatorskiej, politycznej hucpie polityki Jarosława i Lecha kontra Tusk, która doprowadziła do katastrofy - klajstrować sumienie Jarosława zgryzione poczuciem winy za katastrofę - ciemnemu ludowi dawać kanał do spustu post-peerelowskiej żółci - dzielić polskie społeczeństwo na 1 i 2 sort - gonić króliczka trzepiąc kasiorę ile się da -
już oceniałe(a)ś
0
0
Ale gromadka kolegów królika miała okazję zarobić niezłe pieniądze za nic... Banda oszustów.
już oceniałe(a)ś
0
0
`