Zawsze byłem zwolennikiem metropolizacji Polski - mówi w 3x3 wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Zastrzega, że nie zna dokładnie propozycji nowego ustroju Warszawy, ale uważa, że trzeba byłoby się zastanowić nad sensownością rozwiązania, że mandat radnego z Mokotowa, gdzie mieszka 200 tys. osób byłby równy z mandatem radnego z gminy, gdzie mieszka 2 tys. osób. Gość Agaty Kondzińskiej nie wyklucza prezydenckiego weta w sprawie ograniczenia wstecz kadencji samorządowców.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PiS zdobył władze w drodze oszustw, łamiąc przy tym prawo i konstytucję.
już oceniałe(a)ś
0
0
Inteligentny inaczej? To niech przyłączy Zakopane do Krakowa. Z ciupażką w pleczkach skończy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Miedzy miastami musza byc przerwy -stosuja to Niemcy by wzajemnie nie zanieczyszczac sie ,z takimi poglądami zalejemy POlske jakimi aglomeracjami trudnymi do zycia ,oddychania,męczacymi, Zatracimy koloryt małych miast ,gmin a tak pielegnowanych na Zachodzie, Zrobia sie twory bez kolorytu,klimatu ,z takich chce sie uciekac a nie zyc , I jezeli w takim tonie mowi Gowin to rece opadają, Nie ludzie,niekraj ,jakosc zycia mma znaczenie a wygrana partii ktora jak kot z pęcherzewm nieustannie cos chce dla siebie
już oceniałe(a)ś
0
0
Ojojoj. Ma głos?
już oceniałe(a)ś
0
0
Metropolizacja to województwa - duże i mała liczba. Tymczasem PiS jest za zwiększeniem liczby województw.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan Gowin już dawno stracił kręgosłup. Wspaniałym chirurgiem, który łamie kręgosłupy jest Kaczyński. A Gowin sprzymierzy się z każdym wodzem byle mu by dali stołek ministerialny. Jest tzw. "prostytutką" polityczną, W PO był tak długo jak miał jakąś funkcję. Tusk zmiótł go z ministra sprawiedliwości i stał się wielkim wielbicielem i wyznawcom teorii Kaczyńskiego. To jest dopiero hipokryzja i cynizm. Aż dziw, że go przyjmują jeszcze w redakcji Tygodnika Powszechnego. Jest jednym z głupszych ministrów Szkolnictwa Wyższego. Ale czas jego się skończy. my wyborczy Krakowa na pewno nie udzielimy mu mandatu. Przynosi nam wstyd jako krakowianin.
@wldb Wyborcy z Krakowa! Trzymam was za słowo! Czas rozliczyć tę pisowska polityczna "prostytutkę" za tzw całokształt
już oceniałe(a)ś
0
0
@wldb Jeśli Wy, Małopolanie i mieszkańcy królewskiego Krakowa, nie udzielicie mu poparcia, to wybiorą go matołki z kieleckiego, jak gostka o ksywie ZERO.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gowin ośmiesza się pisząc o możliwości weta przez Dudę.
już oceniałe(a)ś
0
0
A tobie Gówin gowno do tego. Jak zechcą to i Zakopane dołączą.
już oceniałe(a)ś
0
0
`