Wawrzyniec Hłasko był jednym z protestujących przed sejmem 16 grudnia 2016 r. Policja kilka dni później opublikowała jego wizerunek wśród 21 innych protestujących, a prokuratura postawiła zarzuty. - Zagrałem w filmie 'Pucz', gdzie jestem przedstawiony, jako ktoś być może odpowiedzialny za destabilizację państwa - mówi Hłasko. Co robił pod Sejmem? Jak wyglądało jego przesłuchanie? Zobacz rozmowę Igora Nazaruka z Wawrzyńcem Hłasko.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  PiS robi tu PRL. Jeszcze będzie jak dawniej, że za żart o władzy ludowej można było iść siedzieć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chłopie nie przejmuj się, jak szmaciarze kaczego upadną, ty będziesz zaczynem kolejnej zmiany....... tak to jest już w życiu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakiś usłużny, dyżurny prokurator od p. Zera. Podła Zmiana.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pewnie niezawisły sąd rozstrzygnie czy Pan Wawrzyniec był uprzejmy uderzać w kamerę, czy też zwyczajnie się wystraszył i machał rękami jak dzisiaj grzecznie opowiada. Ale ja nie o tym... Zauważyliście pewną prawidłowość? Ile to było śmiechu z moherowych beretów, co to robią dokładnie to czego oczekuje od nich pewien spiker radia. Zrywaliśmy wszyscy boki z akcji "zabierz babci dowód", umieraliśmy ze śmiechu na wieść jak to babunie przelewają swoje mikroskopijne renty na bardziej lub mniej pobożny cel... No i 16 grudnia, młody człowiek, mimo że nie w berecie, a modnie zakapturzony, zrobił w sumie podobną akcję. Wysłuchawszy radia poczuł wiatr historii i pobiegł na wezwanie. Zafascynowany gorącymi apelami Przedstawicieli Opozycji napytał sobie mniejszej lub większej biedy (jak dużej to się dopiero okaże). Opozycja, w związku z tym że ciamajdan jednak średnio się udał, dzisiaj już są na etapie referendum w sprawie edukacji i wojny w temacie ekspertyz grafologicznych pewnego elektryka. O grudniowych akcjach już prawie nikt nie pamięta. Natomiast Pan Wawrzyniec został z problemem jak Himilsbach z angielskim. Jeszcze może jakiś filmik na gazeta peel, może jeszcze kiedyś wzmianka przy ogłoszeniu wyroku. No i tyle... No ale przecież to mohery takie naiwne, co nie?
  @sadfdsfsd SPIE...J REŻIMOWY FLECIE
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sadfdsfsd Dokładnie śmiali się z moherów, a sami sterowani przez ojca redaktora Michnika, wrzucają do puszki na KOD, by Kijowski mógł się nachapać. A ten nie dość, że wziął 120 tyś z puszek to nawet zaległych alimentów nie oddał. Śmiem twierdzić, że Kijowski to największy beneficjent tzw. dobrej zmiany. Jeszcze mu krzyczą na wiecach "bohater, bohater" hehehe, matrix. To nawet mohery się tak dziwnie i histerycznie nie zachowywali w opozycji. Ciekawe co by się działo jakby teraz do jakiejś redakcji wpadły służby i wyrywały laptopa dziennikarzowi jak we Wprost za PO, bo ktoś nagrał władzę? Albo jakby ktoś jak prezydent Wałęsa mówił, że blokujących sejm należało spałować, gdy związkowcy za PO zablokowali w dzień na kilka godzin wyjścia z sejmu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Sądząc po wysypie pisich gnid, temat jest ważny dla Nowogrodzkiej.
  @ironic Temat to jest ważny na Czerskiej, chcą zrobić z tego wielki temat i męczennika z kłamcy. A reszta myślę ma niezłą polewę z tego gościa, jak są na youtubie filmy z relacji na żywo, a on opowiada o jakiś efektach dodanych, premedytacji w zachowaniu pracowników TVP itd. A on święty nic nie zrobił i wystraszył się lampy! Chłopie wierzysz, że on nie wiedział wchodząc przez nawijającego reportera, że go kamera nie kręci? Po co przystawiał telefon reporterowi do twarzy? To jest kultura pochodzisz do kogoś i nagrywasz go trzymając telefon w niewielkiej odległości od twarzy? Gdzie tacy bohaterzy i tobie podobni byli jak w redakcji Wprost wyrywano dziennikarzom laptopa czy Policja strzelała z broni gładkolufowej do protestujących górników, a prezydent Komorowski był oburzony blokowaniem wyjść z sejmu w dzień przez związkowców, a prezydent Wałęsa powiedział, że policja ich powinna spałować za to? Teraz policja kogoś z ulicy ściągnie, kogoś przesłucha bo się źle zachowywał i jest faszyzm oraz dyktatura. A wtedy była demokracja i wszystko OK?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak to można było kłamać ileś lat temu, teraz każdy sobie może sprawdzić jak chce. Też bym Ci kartki wyrwał za te kłamstwa... youtube.com/watch?v=kCSWzf5odno&feature=youtu.be&t=1m44s
  @shevchyk Dziecko, nauczyłeś się już linki dodawać? Ile ci za to pisiory zapłacą?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ironic Dostaje receptę na 1 gram leczniczej marihuany do zrealizowania w aptece hehe... I tak nauczyłem się dodawać link, trzeba uciąć adres i przechodzi. I przepraszam, ale jak ktoś mówi, że prokurator go zakatował wyrywając mu kartki to idąc tym tokiem myślenia on tym bardziej zaatakował operatora uderzając w kamerę. A patrząc jak on tam się zachowywał i jak to przedstawia, to pewnie prokurator podniósł głos i już to był atak. Moralność Kalego ma "bohater" z filmu i tyle...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najpiękniejszy widok dla serca każdego Prawdziwego Polaka - Kaczor za kratkami ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dzięki kolego ze tam byłeś.
  @maksak 100% dziękuję
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `