Dzisiaj jesteśmy świadkami próby odwrócenia autorytetów - tak sprawę teczki Lecha Wałęsy komentuje Jarosław Kurski. Chodzi o to - dodaje - żeby z bohatera narodowego zrobić agenta, odartego z wszelkiej godności.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Mały , smutny człowieczek, który tylko w ten sposób próbuje zaistnieć. Przetrwaliśmy nazistów - przetrwamy i kaczystów.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Redaktorze Kurski, serdecznie Panu dziekuje za ten znakomity komentarz. Garstka zdemoralizowanych Polakow, ktorzy w zyciu nic nie osiagneli i nic nie osiagna, dolacza sie do nagonki na Lecha Walese, prowadzonej od dawna przez Kaczynskiego. Te miernoty i zera intelektualne nie sa w stanie zniszczyc Lecha Walesy. Caly swiat cywilizowany szanuje Lecha Walese, jest on symbolem bohaterstwa Polakow w bardzo trudnych czasach, jest on przyjmowany z najwiekszym szacunkiem przez wybitne osobistosci swiata cywilizowanego. Kaczynski znow rozpetal nagonke na Lecha Walese i nadwislanski motloch jest zachwycony, wyzywaja sie tutaj, zera moralne i intelektualne.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Jarosławie to jak to? Pan mówi, że prezydent Wałęsa podpisał coś, a potem po 6 latach się wywikła z tego i zrobił wielkie rzeczy. Ale prezydent Wałęsa mówi, że on nic nigdy nie podpisywał, a to wszystko nie prawda, te podpisanie współpracy i ponad 40 donosów. Więc Pan nie wierzy prezydentowi, że nigdy nic nie podpisał? Wychodzi, że nie, więc Pan oczernia prezydenta Wałęsę też :) A jak to prawda, jak Pan też twierdzi to znaczy, że prezydent kłamie. I teraz pytanie czy te podpisane dokumenty, które miał w rękach cały czas Kiszczak nie mogły być instrumentem szantażu? Prezydent Wałęsa w takiej sytuacji mógł różne rzeczy robić lub nie, by te informacje nie wyszły na światło dzienne. Choć i tak teraz wyszły. Nie rozumiem dlaczego prezydent się kiedyś nie przyznał i nie powiedział zrobiłem błąd w młodości, ale potem miał większą siłę i motywację by walczyć z tym systemem. Gdyby się prezydent Wałęsa przyznał w odpowiedni momencie to by było OK i nie miało by to żadnego wpływu na wydarzenia po tym rozliczeniu z przeszłością, a tak to nie wiadomo czy ktoś tymi hakami nie wymuszał różnych decyzji na prezydencie. Jak widać bardzo mu zależało by nikt się nie dowiedział. Choć trzeba też powiedzieć, że mimo wszystko prezydent Wałęsa zrobił dużo dla Polski.
@shevchyk Nie stac cie na samodzielne myslenie znaczy nie jestes czlowiekim myslacym, a powloka prokuratora, ktory oskarza i wola z mowic sejmowej PRECZ Z KOMUNA. Wpis jest pokretny botrzeba ci udowodnic,ze jestes durniem, a tegoz zaden duren nie lubi i nie przyjmuje do wiadomosci. Moze kiedys z latami kiedy szambo produkowane przez kaczorow zostanie sprzatniete przez inteligentnych Polakow ty cos zrozumiesz. Odpowiem ci teraz. MOGE DAC SWOJA GLOWE GDYBY WALESA ZECHCIAL FAWORYZOWAC TAKICH KRYMINALISTOW, JAK RYDZYK KK ZMIEENIL BY OPINIE O NOBLISCIE LECHU WALESIE I POTEPIL BLIZNIAKOW, JAKO WROGOW POLSKI.
już oceniałe(a)ś
0
0
@shevchyk Widzisz prostaku, ani ty,, a ni tacy jak ty proletariusze, przypuszczam skorzystaliscie na reformie rolnej i na niszczeniu polskiej inteligencji, nie jestescie w stanie zepsuc opinni Lechowi Walesie. Bedziesz, i tacy jak ty tez, zerem do konca twojego marnego zywota.
już oceniałe(a)ś
0
0
`