We wrześniu szef MON triumfalnie ogłaszał, że w sprawie Smoleńska ma asa w rękawie - nowe nagrania załogi tupolewa. I nic. Nawet prokuratura była zdziwiona. Co z zapowiedzi najważniejszych polityków PiS zweryfikowała rzeczywistość? Co z sądową batalią z Rosją?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jaki PiS - taki WRAK !
już oceniałe(a)ś
0
0
Już nie potrafię się nawet denerwować, bo każdy kolejny miesiąc muszę (?) przeżyć za 126o zł.... (studia wyższe, podyplomowe, niezliczone kursy, staż pracy- 38 lat).
już oceniałe(a)ś
0
0
Z wrakiem spoko bo gawiedzi rzucono na pozarcie "sprawe Bolka". Jak sie wyczerpie to wroci "Smolensk" i tak w kolo Macieju. Wspolnym mianownikiem tych spraw moze byc "teczka Rajmunda", ktory z bojownika AK przeminil sie w wysoko ocenianego budowniczego PRL wynagrodzonego luksusowym mieszkaniem i wyjatkowymi przywilejami. Teczka jest poza Polska i dobrze schowana, bo wtedy jeszcze "takie sprawy" zalatwialo dla PRL-u bratnie KGB, nasze SB dopiero sie formowalo.
już oceniałe(a)ś
0
0
no to gdzie ten wrak? Kolejny rok leci, a ani nie widać ani nie słychać zeby był bliżej Polski, a podobno nami cudotwórcy mają tam i wiedzą nawet gdzie bezpośredni dowód na to, że miesięcznice i inne rocznice natychmiast będą nam wskazane. Czekamy!
@piekna_hela Walczę z zimnem i czasem. Czy uda mi się doczekać ?...
już oceniałe(a)ś
0
0
Caly ten absurd, kompromitowaniePolski w swiecie, oglupianie polskiej gawiedzi, dzieje sie za pieniadze polskiego podatnika, a takze za przyzwoleniem Polakow, ktorzy krytykuja dzialania niekompetentnego rzadu, ale nie robia nic, zeby sytuacje zmienic. Prosze zobaczyc, jak funkcjonuja kraje demokratyczne, te szanowane w swiecie, bogate, czas najwyzszy brac z nich przyklad.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy członkowie komisji Macierewicza cały czas dostają wysokie wynagrodzenia? Za co? Domagajmy sie głośno ujawnienia ich zarobków, bo o wynikach pracy nie warto wspominać?
już oceniałe(a)ś
0
0
bo nie o to chodzi by zlapac kroliczka , tylko zeby go gonic !!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Ekipa łgarzy i mataczy, podkomisja darmozjadów i dyletantów. Bez cienia wstydu przetrawili publiczne miliony, dobierają się do kolejnych, a nie dostarczyli ani jednego - pojmujesz to, ciemny ludu?! - ani j e d n e g o !!! dowodu, choćby poszlaczki najmniejszej! Ale zmiana, ale zmiana...
już oceniałe(a)ś
0
0
`