Wiceminister obrony narodowej zapewnił, że samochód z Antonim Macierewiczem poruszał się z taką prędkością, jaka 'była dopuszczalna w danych warunkach'. W odpowiedzi na prośbę opozycji, która domaga się ujawnienia kierowcy auta Żandarmerii Wojskowej, Bartosz Kownacki zaapelował, aby 'nie szukać sensacji tam, gdzie jej nie ma'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dlaczego p.minister klamie.Nie ma juz zadnych hamulcow by bronic Kamratow.??!
już oceniałe(a)ś
0
0
A WLASNIE SENSACJA JEST I TO WIELKA.TERAZ JEDEN OSZOLOM BRONI DRUGIEGO.POCZEJMY JESZCZE A BEDZIE JESZCZE GORZEJ.CO NA TO PAN PREZYDENT NACZELNIK WP???!!!SPI?!
już oceniałe(a)ś
0
0
ludzie pis kogo wybraliście - miernoty i kłamców wstyd przed światem. Polska jest dziś pośmiewiskiem na całym świecie. WSTYD
już oceniałe(a)ś
0
0
przełożony kierowców nic nie wie i broni ich choć nie zna sytuacji. Pokazuje, że jako przełożony nie interesuje się działaniami podwładnych...
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan wiceminister nie "widział zdarzenia, nie uczestniczył w zdarzeniu" ale wie, że "prędkość była taka, jaka była dopuszczalna w danych warunkach"
@fidlpk To jest akurat oczywiste, bo dla kolumny Antoniego dowolna prędkość w każdych warunkach jest dopuszczalna. Wiceminister ma tę prawdę doskonale przyswojoną i niczego oglądać nie musi.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie widzial zdarzenia, ale sie wymadrza, stara sie sprawe przyklepac. Kogo Wy sobie wybieracie ? Przypominam jeszcze raz: W krajach cywilizowanych miejsca dla takich politykow jak KOWNACKI nie ma, sa wywalani ! Tacy jak Kaczynski, Macierewicz i in. - tez sa wywalani ! Ocknijcie sie, bo bedzie za pozno !!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Żarty? myślę, że osobom poszkodowanym w tym wypadku nie jest raczej do śmiechu. Dobrze ,że nikt nie zginął .
@bonita Ale sa ranni.
już oceniałe(a)ś
0
0
SENSACYJTNE to jest zachowanie "ministra".... kazda jego wypowiedz i kazde dzialanie to piramidalne i sensacyjne glupoty.KRETYNSTWA
już oceniałe(a)ś
0
0
`