'Gazeta Wyborcza' złoży do prokuratury skargę na postępowanie Straży Marszałkowskiej wobec dziennikarzy serwisu Wyborcza.pl - zapowiada Jarosław Kurski. Nie możemy pozwolić by 'Człowiek Wolności' tygodnika 'wSieci' oprócz sądów i samorządów zniewolił także media - dodaje Jarosław Kurski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Szanowny Panie Jarosławiw/ Co się dzieje?Dlaczego wyciszono zderzenie się samochodóe A.Macierewicza?Czy wybawieniem dla niego był drrgi karambol? Dziś ledwie kilkanaście godzin po wypadku i właśnie u Was cisza? Nie gragtuluję Panu brata,nieprzeciętnego cwaniaka.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy w tym kraju każdy Kurski musi mieć swój ciemny lud do wciskania ciemnoty?
już oceniałe(a)ś
0
0
nie wiem, może mnie wzrok mylił, ale przynajmniej jeden z tych "strażników marszałkowskich" był przyodziany w... kamizelkę kuloodporną. Czy noktowizory też już ta straż ma "na stanie"? Ciekawe, co jeszcze?
już oceniałe(a)ś
0
0
i bardzo dobrze ze "Gazeta Wyborcza" zlozy skarge do prokuratury!!! dosyc politycznego pis-szamba w Polsce!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Protest dziennikarzy to była farsa . Niestety przyszła mała grupka , bo było zimno. Potem łatwej było recenzować opozycję.
już oceniałe(a)ś
0
0
Co możemy zrobić, gdy prokuratura też podlega PISowi? Jesteśmy całą parą w PRL-bis. "Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie. Chcieliście Polski, no to ją macie" dzięki wyborcom PiS.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jarosław Kaczyński jako Człowiek Wolności wcale nie zamierza zniewolić mediów, panie Kurski. Chce jedynie zwrócić uwagę, że nawet najbardziej nieprzychylne media powinny w imię dobrze pojmowanej wolności stosować krytykę, a nie totalne krytykanctwo. A jeśli ktoś z dziennikarzy idzie do Sejmu po to, by z założenia fałszować rzeczywistość, aby wspierać totalną opozycję, nie powinien mieć w Sejmie racji bytu. Wszystkich tego typu oraczy, specjalistów od prób zaorywania dobrej zmiany, powinno się raczej wysłać na głęboką prowincję do pługa, który z pewnością byłby dla nich bardziej odpowiednim narzędziem pracy niż pióro. A pani Oracz mogłaby ich tam uczyć rzemiosła.
@akst1 Kolejna pisowska szmata za pół grosza
już oceniałe(a)ś
0
0
@akst1 Jeszcze sie na tym PiSie przejedziesz
już oceniałe(a)ś
0
0
@real_nick dokladnie!
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak to co zrobi PiSprokuratura sprawę umorzy. Przecież ona jest do prześladowania opozycji manifestujących ludzi oraz do ochrony partyjnych bonzow z legitymacja PiS.
już oceniałe(a)ś
0
0
`