Władze Sejmu wielokrotnie zapewniały, że dziennikarze wracają do budynku na starych zasadach. Tymczasem rano odcięto ekipom dostęp do korytarza, gdzie jest biuro prasowe PiS i klubowe pomieszczenie PO. Po awanturze wpuszczani są tylko ci dziennikarze, którzy wcześniej umówili się z konkretnym posłem. To nie koniec. Jak się przekonaliśmy na własnej skórze straż marszałkowska próbuje zabronić filmowania w korytarzu, w którym zwykle nagrywani są posłowie opozycji.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jeszcze będzie normalnie, radośnie i słońce zaświeci , gdy starcza twarz gnoma zniknie z wizji i w niebyt uleci. Złe moce z wiatrem podłości na wieki stąd wywieją. Gipsowe pomniki obłudy i pychy na cokołach zmaleją. Przestanie niszczyć kraj nawiedzona podła dojna zmiana, i wciskać kłamstwa ciemnocie w swojej tv od samego rana. Już nikt nie nazwie prawdy sortem gorszym, ubecją lub komuną. Zaś kapłani czarnej propagandy jak kruki na wschód odfruną. Skarleje karczycho i muskuł narodowemu bandycie, a na placach miast -tęcza kolorami zaświeci nam o świcie. Na śmietnik historii wyniesiemy wszystkie zużyte pisuary, wnet znikną podziały, nienawiść oraz niszczące Polaków swary.. A gdy rozum, wolność, tolerancja i demokracja zapanują wszędzie.. prawda prawdę a prawo prawo , znaczyć będzie. W hańbie skończą dyktatora lizusy i niedouczone sługi . W białych księgach ku przestrodze pokoleń opiszemy ich,, zasługi ".. Wrócimy do rodziny liberalnych, demokratycznych narodów, wolni od klerykalnego zaduchu i węglowego smrodu..
już oceniałe(a)ś
0
0
Dokąd my idziemy?! Co to jest?! Co za prymitywne postępowanie?!
już oceniałe(a)ś
0
0
Głupota głupotą, jednak z reakcji pisdzielców wynika cenna informacja: trzęsą pludrami. A im głupsze będą ich kolejne wybryki, tym szybciej dojdzie do usunięcia tej najgłupszej szajki rządzącej w dziejach Polski niepodległej. Prezes objawił niemal zwierzęce przerażenie podczas rejterady z sejmu owej sławetnej nocy grudniowej. Prowadzi swoją sektę do zamieszek i krwawego finału. Niestety, pełzający pucz pisdzielców wciąż się dzieje.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczuszenka ze swoimi sługusami próbuje wprowadzać standardy białoruskie. To, że jego idolem jest Putin, Trump i kierownik kołchozu z Minska wiedzą już nawet dzieci w piaskownicy. Kaczy smród rozlewa się po kraju. PRECZ Z REŻIMEM.
już oceniałe(a)ś
0
0
drzewniej waść pan poseł kopniakiem przegoniłby pachoła z sejmu
@stalowykij ...ale takich przygłupów, jak ty do izby się nie wpuszczało. Nie narzekaj.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani strażniczka, mogłaby odpowiedzieć jak premier w Kabarecie Starszych Panów -"Oj, nielekka, nielekka...". :-)
już oceniałe(a)ś
0
0
O taką Polskę walczył jeden z drugim PiSoamtoł , jeszcze jeden go popierał - no i jest - BINGO . Polska = kraj III świata.
już oceniałe(a)ś
0
0
szkoda mi tej pani staznik .
@margulas666 a mi Polski
już oceniałe(a)ś
0
0
`