'Nie będzie żadnej wojny. Wśród lekarzy też jest prowadzona dyskusja - operować czy nie operować'. Tak Stanisław Karczewski w rozmowie z Justyną Dobrosz- Oracz, komentuje dwugłos w obozie rządzącym w sprawie ograniczenia kadencji dla prezydentów, wójtów i burmistrzów. Prezes PiS chce zmian bez opcji zero. Prezydencki minister mówi, że prawo nie działa wstecz i Andrzej Duda nie zgodzi się na taki ruch. Kilka dni temu dla marszałka Senatu było oczywiste, że propozycje nie będą dotyczyły przeszłości. Teraz już tak oczywiste to nie jest. Czy PiS chce ograniczyć skalę antyrządowych protestów? Co chce zrobić z mediami? Zobacz kolejny odcinek 'I kto tu rządzi?'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
no to te euro(p) osly z tzw. pis+ziobro+gowin musza zrezygnowac z mandatu jezeli sa juz 2 kadencje w PE!!!!! dosyc tych starych miernot tam, nowe twarze z tzw. pis +ziobro+gowin tez chca dobrze doic europejskiego podatnika!!!!ostatecznie tym z tzw. pis+ziobro+gowin cos tam sie nalezy, bo tacy mierni ale wierni!!!ostatecznie juz ten tzw. pis+ziobro+gowin zrobili z Polski pis-szambo!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
"nie wiem, nie znam się, może, chyba" wkurzające są te enigmatyczne odpowiedzi polityków, tak samo było za PO, potem oni odlatują bo czuja się niezobowiązani do odpowiedzi na proste pytanie "co pan poseł zamierza zrobić?" a w głowie to pewnie mają gotową odpowiedź "a g... Cię to obchodzi szaraku" szarak = wyborca
już oceniałe(a)ś
0
0
`