Jarosław Kaczyński chce zdobyć włądzę w samorządach, stąd jego zapowiedzi zmiany ordynacji wyborczej - mówi w 3x3 poseł PSL Mirosław Maliszewski. Szczególnie chodzi o władzę na poziomie województw, gdzie jest duża dystrybucja środków z Unii Europejskiej - dodaje rozmówca Romana Imielskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ciekawe czy opozycja znowu da sie okiwac, czy tez skutecznie zablokuje PiS mowiac nieustepliwie BASTA!!! ?
już oceniałe(a)ś
0
0
To co robi Kaczyński przypomina mi satyryczny rysunek dotyczący Adolfa Hitlera. Rysunek ten przedstawia Hitlera próbującego połknąć globus, który , o ile pamiętam, był większy od głowy Hitlera. Adolf chciał połknąć cały świat. Jarosław chce połknąć całą Polskę.
już oceniałe(a)ś
0
0
Realia są takie, że Polakom jest obojętne co robi PiS, aby tylko dawał pieniądze. Polakom odpowiada nawet system totalitarny, bo faktycznie taki sobie wybrali, co widać po sondażach. A Unia Europejska nie ma w rzeczywistości nic do gadania i nie ma podstaw do zablokowania funduszy dla Polski.
@etar EU ZNAJDZIE sposob, zeby PiS zdyscyplinowac. Gdyby Polacy byli madrym narodem, ambitnym, to by sami w Polsce zrobili porzadek.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczynski ma juz malo czasu, na zastosowanie sie do zalecen Komisji Europejskiej dot. lamania demokracj w Polsce przez PiS- jak sie nie zastosuje to beda konsekwencje. "Srodki z Unii Europejskiej", ktore Polska otrzymuje, 13,7 miliarda euro/rok, netto, to sa pieniadze podatnikow krajow platnikow netto do EU, 40 % tych "srodkow" pochodzi z Niemiec. Podatnicy tych krajow platnikow netto do EU PROTESTUJA, a opinie obywateli w krajach cywilizowanych MUSZA byc trakrowane powaznie.
już oceniałe(a)ś
0
0
intrygant+ynteligencik+specjalnej troski miernota i nieudacznik czyli ten kaczy..... rozwalil juz Polske calkowicie!! ale musi sie spieszyc bo podatnicy z Unii Europejskiej nie beda tego tzw. pis finansowac!!! Polska to obecnie tylko pis-szambo!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
`