Marszałek Sejmu wezwał posłów opozycji, by wyjaśnili na piśmie, dlaczego blokowali mównicę 16 grudnia. Co przeczyta w odpowiedzi wysłanej przez posłów? Zobacz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  ten kuchcinski to zero do ntej potegi jakis przybleda z prowincji ktory moze zna sie na oborniku jako ogrodnik ale nie na tym jak zarzadzac sejmem to wstd dla calej polski ale tacy ludzie wysluguja sie kaczorowi za stanowiska ktore otrzymali od niego
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ten pis-marszalek jest ograniczony intelektualnie, przeciez wie dobrze dlaczego doszlo do blokady!!! no ale w tym pis-szambie to kazde chamstwo+wariactwo+lamanie prawa+lajdactwo jest mozliwe!!! Polska aktualnie to pis-szambo+pis-wariatkowo!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kuchcinski to najgorszy marszałek w całym istnieniu Sejmu Polskiego! Boi się własnego cienia a przede wszystkim boi sie zwykłego posła, który zrobił z niego marionetkę! Gdyby Kuchcinski miał chociaz odrobinę honoru, podałby się do dymisji. Widać, ze przyspawał sie do fotela a w zasadzie do koryta i teraz trudno mu się od tego na czym siedzi i od tego co doi oderwać się. Jak moze on traktować w taki żenujący sposob posłów, których jak by nie było wybrał SUWEREN, na którego wszyscy ci z PiSu sie powołują a i tak określają wyborców. Wstyd, ze taki nieporadny człowieczek jest Marszałkiem Sejmu RP.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  CYMBAŁ MA COŚ JESZCZE WE ŁBIE, CYMBOŁ NIE ;-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  CYMBOLE NA POKAZ SENATORZE BIELAN , ALE DZISIAJ PIASECKI W PIASKIEM PO OCZACH ROBIŁ Z CIENIE KLASYCZNEGO DURNIA! JESTEŚ NIM OD DAWNA I BIDOKU NAWET NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY! DURNIEM TYLKO MOŻNA BYĆ , NAWET JAK SIĘ UWAŻA,ŻE NIE JEST!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tego co robił Kuchciński właściwie nie ma sensu komentować; wystarczy posłuchać piosenki Salonu Niezależnych - Sejm [1976]: h ttps://www.youtube.com/watch?v=JKysE86uxUE
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `