Z taką determinacją po protestach służby jeszcze nie działały. Policja poszukuje dwudziestu jeden osób, które protestowały przed Sejmem w kryzysową poc. Publikuje ich wizerunki. Osiemdziesiąt osób już zidentyfikowano. 'Wszyscy, którzy łamią prawo odpowiedzą' - zapowiada szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Gdy cztery lata temu Sejm dużo szczelniej zablokowali związkowcy Solidarności, politycy PiS ich wspierali, w tym obecny prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Jak to teraz tłumaczą? I czy będzie śledztwo przeciwko posłom?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Bolszewickie metody malutkich ludzików popieranych przez rzesze niedouczonych tumanów
już oceniałe(a)ś
0
0
Uwazam ze wszyscy poszukiwani powinini sie zglosic do KOD i poprosic o pomoc prawna a potem zglosic sie na policje. W ten sposob zatrzymaja propagandowa pisowska maszyne dadza dowod, ze nie czuja sie winni Jest bardzo male prawdopodobienstwo, ze pis odwazy sie na procesy sadowe ze wzgledu na wizerunek nawet jesli to to kary beda symboliczne. Pis w osobe Blaszczka i tzw. mediow narodowych wykozystuje policyjny aparat do zastrasznia spoweczenstwa!!! Jest to rowniez dowod, ze demonstracje spoleczenswa osiagaje pozadane wyniki.
już oceniałe(a)ś
0
0
no bo teraz to jest "prawo" tego tzw. pis+ziobro+gowin w Polsce, praworzadnosci i przestrzegania przepisow nie ma, ale jest tzw. pis+ziobro+gowin , to ma wystarczyc , bo tak chce ten tzw. pis+ziobro+gowin+p. szydlowa!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
prosiaczki znow ukrywacie niewygodne newsy z krainy multi-kulti ? napad i gwalt na pielegniarce przez gang czarnych braci czy napad i wepchniecie na tory mlodej kobiety przez 16-letniego marokanczyka ? wy naprawde myslicie ze ta cenzura cos da ?
@mocno_kwasny Może poszukaj w innych działach, bo to zdaje się uwaga nie na temat. Sprawdź przy okazji info o tym, jak biali zgwałcili, zabili, okradli.. innych białych, czarnych i czerwonych. Bo coś wybiórczo wyszukujesz informacji. Chyba przez to umiłowanie do bliźniego swego, co to już 2000 lat się nie udaje katolikom przyswoić
już oceniałe(a)ś
0
0
Jesli bedzie śledztwo przeciwko protestującym to musi oczywiście być śledztwo przeciwko ziobrze
już oceniałe(a)ś
0
0
Na barykady ludu roboczy
już oceniałe(a)ś
0
0
Blaszczak dziala wbrew prawu. Blaszczak jest pospolitym szantazysta i stannie za to przed sądem.
już oceniałe(a)ś
0
0
W imię patriotyzmu - przewrócą Polske do góry nogami , zostaniemy Gabonem!
już oceniałe(a)ś
0
0
`