Trudno o bardziej jaskrawy przykład zakłamywania, fałszowania rzeczywistości przez TVP, jak to wymazane przez telewizję serduszko WOŚP, jak i nieprawdziwe informacje o zakłócaniu sygnału TVP - mówi w 3x3 Krzysztof Luft, były członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf dodaje: zgadzam się z wicepremierem Glińskim, który o 'Wiadomościach' TVP mówił używając słów 'kompromitacja', 'szaleństwo', 'dom wariatów'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pozbyli się fachowców, znakomitych dziennikarzy jak np. pani red. Joanna Osińska z TVP info i jest żenada w wiadomościach , jest kacza propaganda na poziomie dla idiotów. Kurski jest kaczym czopkiem a nie szefem TVP, nawet Szczepański za komuny był lepszym fachowcem .
już oceniałe(a)ś
0
0
Oglupic Narod to glowny cel Ku...zji !
już oceniałe(a)ś
0
0
Najważniejsze, żeby program podobał się Naczelnikowi, Zbawcy Polski Kaczyńskiemu. Zwykłym widzom nie musi się podobać, byle tylko płacili abonament.
już oceniałe(a)ś
0
0
powiedział o tym zawodowy kłamca (czytaj rzecznik prasowy) rządu Jerzego Buzka, były członek PO, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji jak przedstawiciel Komorowskiego (jako tymczasowo wykonującego obowiązki prezydenta). szczególnie te szybkie powołanie do KRRiT jest ciekawe - tak szybko PO walczyła o wolność mediów... fajny niezależny fachowiec, wiedzący o co kaman.. innych ludzi już GW nie ma? bo jakoś zapomina podać część info na temat zapraszanego gościa..
@swansea Bo jak rozumiem, rzecznik obecnego rządu to kłamca (jeszcze) niezawodowy. Nie bój się, wyrobi się.
już oceniałe(a)ś
0
0
@swansea Powiedział o tym, co każdy przeciętnie inteligentny widzi i słyszy, jeżeli nie jest zaczadzony pisowską trucizną propagandową. To charakterystyczne, że pisiory wobec oczywistych dowodów degeneracji ich władzy i jej komórek propagandowych natychmiast zaczynają opowiadać o grzechach władzy minionej. Ciekawe, jak się z tym żyje? Co się dzieciom własnym mówi? Jak się z czymś takim we łbach śpi? Jak można się szczerze modlić wiedząc o tym wszystkim?
już oceniałe(a)ś
0
0
Kurski zaplacisz za to gadzie
@pawel194ht Nie zapłaci. To się prezesowi podoba.
już oceniałe(a)ś
0
0
`