- Należy wreszcie zatrzymać PiS w łamaniu prawa, inaczej PiS będzie się czuł absolutnie bezkarny - uważa publicysta Sławomir Sierakowski z 'Krytyki Politycznej' . Jego zdaniem, opozycja musi się wykazać determinacją, by PiS nie zamienił Sejmu w atrapę parlamentu. - Opozycja powinna powiedzieć: albo wynosicie nas siłą albo się cofniecie - uważa rozmówca Wojciecha Maziarskiego.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A mnie ta robinsonada w parlamencie bardzo się podobała. Opozycja nie czeka do następnych wyborów tylko funduje Polakom przyspieszony kurs prawa konstytucyjnego. Malkontentom z sojowym latte w dłoni dobrze wychodzi medrkowanie ale od 10 lat nic się tak naprawdę na scenie politycznej nie zmienienilo. Po i N to stary elektorat Po. Jarek z kotem zebrał tylko te wszystkie mentalne sieroty po JP2 które pragną socjalistycznego socjalu, 500+, darmowe mieszkania, manna z nieba....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie ma sprawy ważniejszej niż gospodarka. - A pod chaotycznymi i psychopatycznymi rządami PIS - pada i padać będzie. Młodzi wyjadą a starsi będą sobie siedzieć po ciemku bo im emerytury na prąd nie wystarczą....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dotowany z zagranicy chłopiec Sierakowski usiłuje popiskiwać grubym głosem i rżnąć... twardziela. Arcypocieszne... :))) A warchoły okupujący mównicę Sejmu RP w celu obrony ubeckich emerytur (20 tys na miesiąc) już po 5 minutach okupacji powinni zostać wyprowadzeni siłą przez straż marszałkowską i dostać maksymalne kary finansowe- zabranie połowy pensji przez 3 miesiące. Warchoły - recydywiści próbujący takiego numeru kolejny raz powinni zostać pozbawieni immunitetu, postawieni przed sądem i osadzeni w pierdlu na 10 lat. I zapanowałyby spokój oraz praworządność. Warchoły: wygrajcie sobie wybory, to będziecie rządzić.... :D
  PS Art. 128. § 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @camera_obscurna Zapomniałeś trollu o immunitecie poselskim, który może być zniesiony tylko w sprawach nie dotyczących wykonywania mandatu posła. Tych posłów blokujących mównicę zioberkp z kaczorkiem mogą cmoknąć w trąbkę. Najlepiej przez papierek, bo oni się brzydzą kaczystów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @dyskootantka Bredzisz, blond rozwielitko. Okupowanie mównicy sejmowej nie mieści się żadnych uprawnieniach posła, czyli w żadnym zakresie wykonywania przez niego mandatu posła. Tak samo jak gdyby poseł okradł, zgwałcił lub zabił na terenie sejmu innego posła.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @camera_obscurna Ciekawe czy jesteś TROLLEM PIS czy PUTINA bo trudno rozróżnić - jakaś deklaracja by się przydała z twojej strony
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @camera_obscurna Rzeczywiście obskurna
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wielki szacunek Panie Sierakowski :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dzisiaj zostanie ogłoszony rating Polski, który najprawdopodobniej będzie obniżony. PO musiała zakończyć protest, aby wytrącić z ręki PiS idiotyczną narrację, że to wina PO, bo robią burdy w Sejmie. Każdy widział triumfujący PiS wczoraj, także trudno będzie dzisiaj wmówić "winę Tuska" (choć z elektoratem PiS nigdy nie wiadomo). Mogę się mylić, ale jeżeli rating jest obniżony i to przez dwie agencje naraz (PO może już zna decyzje), to PO przegrało małą wizerunkową bitwę, ale wygrało wojnę. Odejście od populizmu pisowego może tylko spowodować ich własna nieudolność gospodarcza. Nic innego. To jest jedyny argument, aby poparcie tym szaleńcom spadło, bo ich wyborcom obca jest kwestia wartości czy też długoterminowego rozwoju.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Znaczy się, że bunt przeciw arogancji PiS powstanie spontanicznie oddolnie, nie wśród polityków opozycji. Ulica szykuje taczki dla Broszy, Schiza i Dzióbka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brawo Sierakowski!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jedyny sensowny glos! Obiektywna opinia, Ja tez plone ze wstydu. Juz po wybraniu Lech na prezydenda bylo wiadomo, ze Polska schodzi na tak zwane PSY ! Panowie Kaczynscy to najgorsze zlo, jakie moglo dotknac Polske! Kto tego nie widzi znaczy unika myslenia. Oni byli i pozosstali zawsze miloscikami bolszewi. Pomijam rodzinne koniugacje, ale ich tytuly prac doktorskich wysarcza.
  @wh2015 Nie podzielam twojego zdania o Lechu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kosmiczny1 lech to była już wtedy taka pi..., całkowicie zdominowana przez brata.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `