Każda z opcji wyraźnie szuka wyjścia z sytuacji, by zminimalizować polityczne straty. Przedłużający się konflikt nie jest na rękę PiS-owi. Robi krok wstecz w sprawie mediów. Dziennikarze mają pracować w Sejmie na starych zasadach. Ale po spotkaniu prezesa Kaczyńskiego z większością opozycji wiadomo, że partia rządząca nie cofnie się w sprawie głosowania na Sali Kolumnowej. PO nie uczestniczyło w rozmowach. Platforma chce się prezentować jako jedyna twarda opozycja, która nie wymięka. Czy coś uzgodniono przy kawie u marszałka Senatu?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
justyno - dobrosz... tak oracz???!
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak się Schetynie nie dziwię. To posła PO bezpodstawnie wyrzucono. Poza tym, PIS stosując rozwiązanie siłowe, może jednak stracić część społecznego poparcia. Mimo wszystko życzę PO, żeby znalazła dobre i skuteczne wyjście, które nie narazi Polski na zamach ka Konstytucję.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ktoś nagadał Schetynie, że jest politykiem dużego formatu i on w to uwierzył. Schetyna może już nie pamiętać, ale na początku „rewolucji” krzyczał, że konieczne jest posiedzenie wszystkich szefów i przedstawicieli klubów, z Kaczyńskim na czele.
już oceniałe(a)ś
0
0
`