Nagrania z kamery straży marszałkowskiej nie spowodowały przełomu. Platforma i Nowoczesna oskarżają marszałka, że w sali były osoby nieuprawnione. Na filmie zarejestrowanym przez posła PO widać, że za politykami PiS siedzą osoby, które nie są posłami. Wśród nich jest Paweł Bogdan, kiedyś radny, teraz pracownik Kancelarii Prezydenta. 'Zajmowali się organizacją sali. Za chwilę usłyszymy, że meble były nie te' - komentował rano wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Jak to tłumaczy Kancelaria Sejmu?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Naród wybrał, Naród ma co chciał. C.B.D.O.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ci panowie pomagali - czyli co robili: liczyli głosy, cośd podawali, nosili, widać ,że siedzieli- a może podnosili ręce gdy było trzeba??
już oceniałe(a)ś
0
0
proste robiły na sali za brakujących posłów
już oceniałe(a)ś
0
0
Cóż, skoro Ryszard Pawka Morozow Terlecki wspomina o meblach, to widać trzeba sprawdzić, czy aby nie wliczono ich do kworum. W końcu taki np. stół ma inteligencję na poziomie czterech Suskich (o ile jest to stół o czterech nogach, w wypadku większej ilości nóg ilość Suskich wzrasta).
@ar.co Piękne. Suski nową cząstką elementarną!
już oceniałe(a)ś
0
0
@bibiq Próbowałem to obliczyć i wychodzi mi, że Suski to mniej więcej 0,001ˉ⁹ cząstki elementarnej. Może coś tam zaokrągliłem, ale raczej w górę.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Terlecki, co pan bierze? Chciałbym tego uniknąć... a ława oskarżonych Trybunału Stanu to właściwy i "ten" mebel dla pana. Cierpliwości...
@bibiq podobno lubi butapren
już oceniałe(a)ś
0
0
@bibiq zasugerował, że wliczyli meble to kworum
już oceniałe(a)ś
0
0
`