Tegoroczne święta posłowie opozycji spędzą na sali sejmowej. To protest przeciwko zachowaniu polityków Prawa i Sprawiedliwości podczas głosowania nad przyjęciem budżetu. Pod siedzibą Sejmu manifestują też niezadowoleni Polacy. Czy fala protestów przyniesie skutek? Jak mogą wyglądać wybory za 3 lata? Obejrzyj rozmowę Doroty Wysockiej-Schnepf z Małgorzatą Kidawą-Błońską i Katarzyną Lubnauer.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Hihi pseudointeligencja znow w akcji. Każdy kto się minimalnie interesuje jak działa ustawa budżetowa wie, że cała wasza gierka ma doprowadzić do przekroczenia terminu przedstawienia ustawy budżetowej do podpisu prezydentowi, który mija 20 lutego 2017 (co jeśli nie nastąpi będzie skutkować wezwaniem prezydenta do rozwiązania Sejmu). O to chodziło Szczerbie, który chciał przedłużyć procedowanie ględząc nie na temat. Trzeba było się w wyborach starać, a nie robić zoo pod tytułem blokada mównicy, żeby uniemożliwić przegłosowanie ustawy budżetowej. Cała ta wasza gra to próba przekroczenia terminu, bo przy 243 posłach PiS-u w 460 osobowym parlamencie oni spokojnie tę ustawę przegłosują, byleby pozwolić parlamentowi głosować. Demokraci spod znaku Józefa Stalina się odzywają. Żenada
@mada.kinhcim Zacznij myśleć ... czytać przepisy a potem opowiadaj. Jeżeli myślisz i czytasz przepisy a piszesz to co piszesz, to znaczy, że jesteś oszustem. I teraz oszukujesz, bo wierzysz PIS czy może jednak jesteś ruskim trollem, którego zadaniem jest skłócać Polaków tak, żeby Putinowi było łatwiej przejąć władzę ... jestem ciekawa ...
już oceniałe(a)ś
0
0
Proszę w okresie Świąt (i po Świętach) nawet nie wspominać o pajacach z sali obrad plenarnych Sejmu! Psujecie ludziom apetyt! Tam działa (w sali plenarnej Sejmu) atawistyczny instynkt stadny, jak np. u baranów! Oni nie kierują się racjonalnym myśleniem - jest tylko strach, co dalej? A dalej, tj. za trzy lata - z tego stada inteligentnych inaczej wybranych zostanie do Parlamentu może co czwarty! Gratuluję tego idiotycznego pomysłu!
już oceniałe(a)ś
0
0
Świąteczna okupacja Sejmu bez sensu. !!!! Racjonalniej byłoby poczekać do 11. I. i wznowić blokadę mównicy , gdyby " pisowska grupa kolesi ") odrzuciła wniosek opozycji o ponowne głosowanie projektu ustawy budżetowej
już oceniałe(a)ś
0
0
Byłoby dobrze, gdyby w święta Polacy przyswoili sobie choćby taką "Historię społeczną III Rzeszy". Z pewnością by otrzeźwieli. Ale z czytelnictwem mamy problem, zapewne to jedna z przyczyn marnej powtórki z historii, jaka usiłują nam zaimplementować pogrobowcy tamtej skompromitowanej ideologii. Inni nazywają ich bolszewikami. Jak zwał, tak zwał, ale metody, cele, język, kłamstwo jak fundament tejże, te same, chce się wierzyć, że w 2017 nastąpi jakiś przełom, ważne, aby nastąpił on w głowach. Czego sobie życzmy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Mamy Święta i dużo czasu na przemyślenie naszej rzeczywistości .Rzeczywistość jest niestety bardziej beznadziejna niż to się niektórym wydaje . Krajem rządzi PiS i rządzi tak ,że gorzej już po prostu się nie da .Absolutnie nie chodzi mi o łamanie Konstytucji bo to poważny problem ale jest o wiele gorszy wręcz tragiczny to deficyt budżetowy .PiS zdobył pełnię władzy głównie dlatego ,ze postawił na tak zwane programy plus .Zdajecie sobie sprawę szanowni Rodacy co to jest takiego .Otóż przykładowo pogram 500+ to bardzo wysoko oprocentowana pożyczka dla dzieci dzisiaj dostaną 500 zł. ale jak dorosną to muszą spłacić 10 000 zł a zatem to nie program 500 plus a 10 000 minus i za te wszystkie pisowskie plusy zapłacą dzisiejsze dzieci. Mądry naród dokonał dobrej zmiany ale jak trzeba będzie spłacić to PiS u już nie będzie a nasze dzieci zostaną i będą przeklinać tych rodziców co dokonali tej "dobrej zmiany"
już oceniałe(a)ś
0
0
Dyżurny troll jaceknh na świątecznej dobrze opłaconej zmianie 1,8 pln za słowo w obronie hołoty pisowskiej a może i z KGB kto to wie. Wylewa swoją żółć w obronie nowego koryta i 500 +.Kakaja pagoda w Moskwie?
już oceniałe(a)ś
0
0
Polska coraz szybciej ześlizguje się w stronę Białorusi, a oglupialy narodek popijając wódeczkę kupioną za pięćset plus, chwali łaskawośc Beatki Szydłowej. Otrzeżwieje, gdy budżet się zawali.
@jaceknh i znowu ten sam obleśny hejt,gości nie chlej tyle bo nie dasz rady pójść na pasterkę!
już oceniałe(a)ś
0
0
Zbierzmy sie przed Sejmem dzisiaj w wiglię. Okażmy prostestującym w naszej sprawie posłom wsparcie. Do zobaczenia!
@jac Świetne.
już oceniałe(a)ś
0
0
@hodor Popieram !
już oceniałe(a)ś
0
0
@zxcv wart pac pajaca
już oceniałe(a)ś
0
0
@wojtekd popieram jakie to uniwersalne hasło a czego to jeszcze dotyczy doprecyzuj.
już oceniałe(a)ś
0
0
`