Obecna władza żyje w oblężonej twierdzy, poczucie niepewności i zagrożenia jest u niej dość stabilne - tak w 'Temacie Dnia Gazety Wyborczej' obecną sytuację diagnozuje prof. Krystyna Skarżyńska, psycholog społeczny. A temu poczuciu zagrożonego egocentryzmu towarzyszy wielka złość i agresja - dodaje rozmówczyni Wojciecha Maziarskiego. Jej zdaniem, coraz więcej ludzi, i to młodych, uświadamia sobie, że ta władza nadeptuje im na odciski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"Powstańcy" z PO, PSL, Nowoczesnej, KOD, SB, WSI, PZPR. I wszystko to w obronie starego ubeka, użalającego się, że „przecież za dwa tysiące miesięcznie nie przeżyje".
już oceniałe(a)ś
0
0
Słuchajcie, dopóki PIS ma ~40% poparcia, teksty w stylu "coraz więcej ludzi jest zawiedzionych rządem" traktuję jako beletrystykę. Przestańmy się oszukiwać. Prawda jest taka, że pis jest mocny i nie ma z kim przegrać. A dodatkowa łapówa 500+ dodatkowo cementuje tę sytuację.
@bartolamenti Masz racje. Jak pamiętam PRL to większosć ludzi psioczyła ale akceptowała władzę. W latach 70 tych za Gierka oczekiwano cudu gospodarczego który skończył się spadkiem poziomu życia i wtedy masy dołączyły do inteligencji. Sejm jest gdzieś daleko a 500 złotych w kieszeni. Taki scenariusz powtórzy się bo PiS nic nie wie o gospodarce i jego ludzie to rewolucjoniści ktorzy nie widzą realu jak to się teraz mówi,
już oceniałe(a)ś
0
0
PiS to narodowi socjaliści - skojarzenie z NSDAP jak najbardziej słuszne.
@gringo PO, PSL, Nowoczesnej, KOD, to komuniści z SB, WSI, PZPR. SJkojarzenie z KGB i GRU, jak najbardziej słuszne?
już oceniałe(a)ś
0
0
To jest przede wszystkim bicie po czułych miejscach (seksie) czyli znacznie gorzej niż deptanie po palcach.,.
już oceniałe(a)ś
0
0
młodzi mogli myślec i nie głosować na sektę faszystów
@3-kuleczka Mogli głosować na sektę z PO, PSL, Nowoczesnej, KOD, SB, WSI, PZPR
już oceniałe(a)ś
0
0
`