Powtórzone dwukrotnie przez prezesa PiS na wczorajszej konferencji zdanie o tym, że media mają świety obowiązek informować o łamaniu przez protestujących prawa karnego, zdaniem Jarosława Kurskiego zapowiada nową ofensywę PiS. Rok 2017 będzie stać pod znakiem rozprawy z wolnymi mediami - prognozuje wicenaczelny Gazety Wyborczej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A jaka jest opinia lekarska, czy Kaczynski dozyje do konca tej kaczej kadencji? Wyglada fatalnie. Lekarz powinien rowniez zbadac Macierewicza, czy jest fizycznie sprawny do przejecia wladzy. Jego obled nie powinien byc nawet dyskutowany: Kaligula mial z klepkami problem, a to nie on podpalil Rzym.
już oceniałe(a)ś
0
0
Też to słyszałam. Nie widzę w tych słowach niczego dobrego. Przypuszczam,że będzie ostra walka. Podoba mi się to,że PO i Nowoczesna nadal protestuje w Sejmie. Zwłaszcza podobał mi się ten młody poseł PO (zapomniałam nazwiska ) dzisiaj u Kamila Durczoka . Ma bezwzględną rację. To poświęcenie się w czasie tak rodzinnych świąt ludzie potrafią docenić.Nieważne,że prawdopodobnie poniosą porażkę. Protestowali przeciw niesprawiedliwości i prawdopodobnie bezprawiu ( nie znam się na prawie ). Ludzie będą nadal protestować i zapamiętają to,że oni tam w czasie Świąt byli . I że ta cała walka rozpoczęła się z ich powodu. O wolność przekazu,wolne media. Z tego naród nie zrezygnuje. Obecna lewica się zbłaźniła. Ten pełen zapału poseł PO o szczerej twarzy to prawdziwy rarytas wśród parlamentarzystów. Cieszy oczy i uszy.
@ebz195224 Rafał Trzaskowski. Tak nazywał się ów Poseł. I taka manifestacja swoich racji nie jest groteską .To wstęp do poważnej walki z już bardzo widocznym autorytaryzmem.
już oceniałe(a)ś
0
0
@ebz195224 Proszę się zbytnio nie stresować. Kaczor ze swoją kamarylą zakiwają się szybciej, niż nam się wydaje. Za dużo otwartych frontów, za mało (lub raczej brak) ideowców w PiS, za mało fachowców do robienia rewolucji. Ani policja ani wojsko nie stanie po stronie Kaczyńskiego.
już oceniałe(a)ś
0
0
no ale przecież nie może być tak, że dziennikarze niepokorni piszą sobie co chcą. Trzeba brać przykład z elit dziennikarstwa np P Semka. No proszę jaka przenikliwość myśli, jaka błyskotliwość inteligencji. Powinien być drogowskazem dla innych dziennikarzy. Może przepis o obowiązku cytowania mistrza?
już oceniałe(a)ś
0
0
No niestety. I pod znakiem nowej ordynacji wyborczej. Bo tyle narozrabiawszy Jarkacz nie zechce stracić władzy, by stanąć przed sądem. Czeka naa naprawdę długa droga
już oceniałe(a)ś
0
0
Zgadzam się. Rok 2017 będzie kagańcem małożonym na media. Redaktor Jarosław Kurski słusznie zauważył tę zapowiedź Jarosława Kaczyńskiego. To przecież kolejna nauka wyniesiona ze spotkania z Wiktorem Orbanem. Mam nadzieję, że będzie to porażka, a nie sukces. Z okazji ŚWiąt życzę panu Redaktorowi spełnienia pragnień dążeń do celu. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.
@Kazimiera Bogdanowicz Gazeta Wyborcza to nie Népszabadság. Za duża, zbyt wielu ma przyjaciół w Cywilizowanym Świecie. Nie przejmą jej te sku...syny.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Kazimiera Bogdanowicz Nie doczekanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Też życzę GW WIELKIEGO SUKCESU.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczorku, marnie skończysz.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie uda się. To tylko kwestia czasu i pójdą w pis-du a najlepiej do pierdla
już oceniałe(a)ś
0
0
Jeśli zlikwidują nam GW, to zostaniemy bez jedynego dziennika, który nie zakłamuje rzeczywistości. Niestety, rządzący robią wszystko, żeby GW zniknęła z rynku. Wprowadza się zakaz prenumeraty we wzystkich zależnych od pisu instytucjach, nie wspominając o zamieszczaniu reklam. Moje hasło: Ratujmy Gazetę Wyborczą! W ramach tej akcji oprócz prenumeraty elektronicznej kupuję codziennie papierowe wydanie.
@macieklet Macieju, jesteś wielkim bohaterem ... nie płacz po Wyborczej ... oni sobie dadzą radę, bez twojego heroizmu
już oceniałe(a)ś
0
0
@macieklet Czy to papierowe wydanie czytasz, czy może rozdajesz innym na ulicy?
już oceniałe(a)ś
0
0
@macieklet KOD potrzebuje takich ludzi jak ty ! ;)))
już oceniałe(a)ś
0
0
@macieklet Ja będę kupować 5 dziennie!
już oceniałe(a)ś
0
0
`