W historii jeszcze takiego zespołowego oświadczenia władz nie bylo. PiS wystraszyło się protestów, chce zapobiec politycznemu przesileniu. Ale nie na tyle by się cofnąć.
Co dalej? Zobacz materiał
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Mały, zawistny, mściwy sqrwysynek. Kurdupel popuścił ze strachu ale dalej idzie w zaparte. Niestety, ciemny lud straci cierpliwość dopiero wtedy, zabraknie kasy na 500+.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tchórze i zdrajcy a do tego miernoty oto cały ten gowniany PiS
już oceniałe(a)ś
0
0
Szopka Noworoczna....
już oceniałe(a)ś
0
0
DMijający rok daje wystarczająco dużo dowodów , że Polską rządzą ludzie mierni intelektualnie i pozbawieni etyki i godności , a więc NIE uznający prawa i Konstytucji oraz żadnych autorytetów w wymiarze krajowym i światowym (prezydent Obama , UE ..) . Jarosław Kaczyński uznawany za niemal mędrca , okazał się kiepskim politykiem , co potwierdził w oświadczeniu ; „bez ciebie ojcze nie byłoby tego zwycięstwa” i z tego wynika , że obecny sposób rządzenia został wspólnie z Kościołem instytucjonalnym ustalony , A polega on na realizacji ustalonego programu BEZ uznawania jakichkolwiek uwag zewnętrznych , czyli ROBIMY SWOJE ! Stąd wszelkie oceny i krytyki NIE odnoszą żadnych skutków i trzeba czekać , aż dobrodziejstwem tego stanu nasyci się ich elektorat .., jaki ON jest jeszcze potężny zobaczycie w Kościołach … DYŻURUJĄCYM w Sejmie posłom radzę udać się do domów , bo TO żadnego efektu NIE da , a okazji podobnych będzie co niemiara !ołącz do dyskusji
już oceniałe(a)ś
0
0
`