'Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam satysfakcji z tego co się stało' - mówi poseł PiS Łukasz Schreiber o politycznym kryzysie. Broni jednak macierzystej partii. ' Zapobiegliśmy większemu złu'. Na filmach posłów opozycji widać, jak w totalnym chaosie próbuje policzyć, kto jak zagłosował na Sali Kolumnowej. Czy wie, ilu posłów było w jego sektorze?
Jakie zdjęcia wyłożył na stół? Zobacz trzynasty odcinek 'I kto tu rządzi?'
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ależ miałki intelektualnie kłamczuch i krętacz!
już oceniałe(a)ś
0
0
Ta kartka z wynikami rzekomego głosowania budżetu wygląda jak rozpiska nocnej gry karcianej po dużej ilości alkoholu. Jeżeli opozycja to zaakceptuje to identycznie będą wyglądać protokoły liczenia głosów w następnych wyborach parlamentarnych!
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak mawiał patron PiS - Józef Stalin: "Nie jest ważne, kto i jak głosuje. Ważne jest kto liczy głosy."
już oceniałe(a)ś
0
0
Marszałek drugą osobą w Państwie? Chyba po Kaczorku.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gościu ty jesteś totalnym idiotą. Jak ty możesz spojrzeć w lustro? A zapomniałem, że ty jesteś pisiorem. Nie pamiętam jak brzmiał głos tego człowieka wcześniej ale wydaje mi się że jest maksymalnie zestresowany i głos mu strasznie drży. Nie dziwię się tak łgać to trzeba umieć.
@jaa jakbyś miał pistolecik prezesa przyłożony do pleców to też by ci głos drżał
już oceniałe(a)ś
0
0
Dlaczego ta osoba nie złożyła nigdzie podpisu, podobnie jak inni "sekretarze"? Dlaczego nie ma pełnego protokołu z posiedzenia?
już oceniałe(a)ś
0
0
Prosta arytmetyka pokazuje, ze na sali byly osoby nieuprawnione bo nie byly poslami. Glosowaly, a potem obecnosc za te osoby podpisywal na oczach weilu ludzi kryminalista Ziobro, Zielinski i Mariusz Kaminski. To uwieczniono na smartfonach. Zadna ustawa nie zostala uchwalona. Ale procedury sa lamane codziennie, wiec nalezy uznac, ze za rzadow PiSu niczego legalnie nie uchwalono. Prawo jest takie, jakie bylo kiedy PiS obejmowal wladze.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przyjmę posadę w Radzie Nadzorczej, Zarządzie lub Sejmie. Jestem matołem - ale umiem wychwalać Prezesa, knuć przeciwko opozycji i dzielić się dolą z kim trzeba. Tylko poważne oferty ...
@justas32 ok zgłoś się do siedziby pisu zrobić kotu prezesa laskę
już oceniałe(a)ś
0
0
`