- Państwo musi funkcjonować. Nie może być tak żeby awanturnicy, którzy nie mogą się pogodzić z rozstrzygnięciem w demokratycznych wyborach jaki dokonał naród rok temu, zablokują funkcjonowanie państwa - mówi Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jeszcze takiego idioty nie słuchałem !!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak rozumiem wyborcy w Polsce podzieleni są na tzw. suwerena i awanturników.
już oceniałe(a)ś
0
0
Policja przyjechała, po to żeby Zielińskiemu pociąć i sypać konfetti na łeb!
już oceniałe(a)ś
0
0
TREPIE ZIELIŃSKI CHYBA CI ZA DUŻO KONFETTI WPADŁO W BIAŁYMSTOKU DO TEGO PUSTEGO ŁBA! POLACY ZNOSZĄ I SZANUJĄ LUDZI MĄDRYCH, NATOMIAST TREPY PARTYJNE POCIĄGNĄ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ!
już oceniałe(a)ś
0
0
Ci awanturnicy, to wyborcy, którzy niekoniecznie muszą zgadzać się z tym co robią Ci, których wybrali. To do wybranych należy przekonywanie, tłumaczenie i udowadnianie swoich racji. Dziś już wiadomo, że jedyną racją, jaką mieliście na myśli opowiadając piękne słowa o dialogu z narodem, był stary schemat TKM. W tym TKM najważniejsze stanowiska i demolka, słabych bo słabych, ale jednak mechanizmów blokujących takie zapędy. Rozwałka TK nie była z powodu możliwości zablokowania 500+, tylko blokowania podsłuchów, które najlepiej wychodzą PISowi
już oceniałe(a)ś
0
0
Temu Zielińskiemy to chyba confetti walnęło na czachę. Cały pis to awanturnicy, dorwali się do władzy i nie mogą przestać niszczyć Polski.
już oceniałe(a)ś
0
0
Awanturnicy niestety wygrali wybory, a zachowują się tak, jakby nadal byli w opozycji. Są w opozycji wobec samych siebie??? U nich to możliwe.
już oceniałe(a)ś
0
0
Lepiej niech ten cymbał skupi sie na hawajskich tańcach i konfetti,a nie zajmuje sie sprawami których nie rozumie.
już oceniałe(a)ś
0
0
`