Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nie dla psa kiełbasa
już oceniałe(a)ś
0
0
Kolejny salwował się ucieczką ? Nawet kamerom nie potrafił spojrzeć w oczy ? No cóż.....................Taki odważny Wojciech Jaruzelski rodzi się raz na kilka bądź kilkanaście pokoleń. Obok Lecha Wałęsy oczywiście.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tchórze z pisu uciekli z sejmu!
już oceniałe(a)ś
0
0
Warszawa znowu przegrała, bo Warszawa zawsze przegrywa, a była możliwość nowych wyborów, tylko że zamiast skupić się na blokowaniu mównicy, należało skupić się na na blokowaniu głosowania budżetu. Gdyby budżet nie został uchwalony sejm musiałby się samorozwiązać i rozpisać nowe wybory. No ale w opozycji ze Schetyną i Kopacz na czele jest zerowa znajomość konstytucji.
już oceniałe(a)ś
0
0
no i potwirdza sie codziennie, ze tzw. pis+ziobro+gowin zrobili z Polski pis-szambo+ pis-wariatkowo i rozwalaja Polske i jej reputacje w swiecie!! wszystkie powazne stacje telewizyjne+gazety juz poinformowaly o protestach w Polsce w obronie swobod demokratycznych- wolnosci i niezaleznosci prasy i pracy dziennikarzy!! nawet prasa bulwarowa pisze o tych protestach!!! ale ci z tzw.pis +ziobro+gowin to prawdziwe miernoty i nieudaczniki!! i do tego daja sie manipulowac przez tego intryganta kaczy....!!! tzw. pis+ziobro+gowin to nie rzad to stan zdrowia+umyslu i rozsadku=WARIAtKOWO+SZAMBO!!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy w PiS jest 50 sprawiedliwych, którzy przejdą na stronę opozycji by uratować Polskę? Tak spluńcie tyranowi w twarz......
już oceniałe(a)ś
0
0
Az sie kurzylo!
już oceniałe(a)ś
0
0
Pisiory uciekają jak szczury. Tacy są dumni z siebie. Żenada! Kompromitacja mandatu poselskiego!
już oceniałe(a)ś
0
0
`