Rafał R. Suszek, Obywatel RP, protestował dziś na terenie Sejmu RP przeciwko zawłaszczaniu przez rząd Prawa i Sprawiedliwości podstawowych wolności obywatelskich. Po zaledwie kilku sekundach przy protestującym zjawiła się Straż Marszałkowska, która wyniosła go poza teren Sejmu. Zobacz, jak wyglądała interwencja:
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A gdzie byla Straz Marszalkowska, jak w sobote, 10 grudnia 2015 odbywal sie w Sejmie kongres Ruchu Narodowego? Wtedy odwazniakow nie bylo, pochowali sie po katach. A moze Straz Marszalkowska to sami czlonkowie Ruchu Narodowego? Dziadostwo i ku-----stwo do kwadratu.
już oceniałe(a)ś
1
0
Tego czlowieka.... zbeszczescili!
już oceniałe(a)ś
0
0
Kto to widział, żeby czterech ludzi wynosiło jednego chuligana? Milicja obywatelska PRL naprzód kulturalnie kazała spie...ć, a lała pałą dopiero, gdy ktoś nie posłuchał. I zaraz było po sprawie. Był spokój, ład i porządek. Gdzie te dobre stare czasy...
już oceniałe(a)ś
0
0
Metody obecnego rządu pokazują jego obłudną gębę , W jednej ręce krzyż a w drugien pała ...ale to sie skonczy ...to tylko kwestia czasu .
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo Rafał. Pozdrawiam Bogdan (Puławy) - tak, ten sam.
już oceniałe(a)ś
0
0
Podła zmiana dba o zdrowie suwerena , z powodu chłodów skraca mu czas protestu !
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej trójzębnych obywateli rp w przestrzeni publicznej i w mediach! Śmiechem wykończą się sami. Tylko kabaretów żal!!!
@rzym56 zamilcz, nieuku.
już oceniałe(a)ś
0
0
@rzym56 Odważni ludzie a nie tchórze anonimowi. Kabaretów nie żal bo prostackie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wspaniałe. Obywatele RP, z każdym dniem coraz więcej ludzi będzie się do was przyłączać. Ja na pewno.
już oceniałe(a)ś
0
0
`