Obchody 80. miesięcznicy smoleńskiej 10 grudnia przebiegały inaczej niż miało to miejsce w poprzednich miesiącach. Na Krakowskim Przedmieściu pojawiła się też grupa Obywateli RP, która manifestowała sprzeciw dla ekshumacji smoleńskich. Obydwie grupy zajmowały to samo miejsce. Do sytuacji w swoim przemówieniu odniósł się prezes PiS Jarosław Kaczyński i posłanka Anita Czerwińska. Obejrzyj przemówienia.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Szkoda czasu na słuchanie bredni pis-dowatych idiotów!
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy to nie jest profanacja? Dlaczego kosciol milczy? Gardze taka postawa ksiezy!
już oceniałe(a)ś
0
0
Katolicy - bolszewicy a przy okazji wariaci.
już oceniałe(a)ś
0
0
PiS reprezentuje to co w Polsce najgorsze: lamanie prawa, nepotyzm, zawłaszczenie mediów, kłamstwa, ograniczenie wolności zgromadzeń, nacjonalizm,kołtuństwo i zaściankowość.
już oceniałe(a)ś
0
0
jak trzeba mieć zryty umysł, żeby modlić sie i przemawiac jak hitler na wiecach do płyty chodnikowej , paradować z krzyżem po ulicy i pieeeprzyć na okrągło o wrogach komunie i wypadku lotniczym ? Jak trzeba miec zryty umysł, zeby stać tam jak obsssrany posłuszny piesek za plecami chorego niziołka i przyklaskiwac jego chorym pluciom na Polaków ? Jak trzeba miec zryty rozum żeby głosować na nazi sektę która zamyka nas przed światem ?
@3-kuleczka Niestety, to grupa chorych psychinie ludzi. Kupa nieokrzesanych matolow.
już oceniałe(a)ś
0
0
No coz "miesiączka smoleńska" nie wyszła.
już oceniałe(a)ś
0
0
Socjopata.
już oceniałe(a)ś
0
0
Naczelniku bez Kasztanki,dlaczego dodali panu do drabiny jeszcze jeden szczebel? Wygląda pan niepoważnie.W ten sposób nie będzie pan większy.
już oceniałe(a)ś
0
0
`