Jarosław Kaczyński i posłanka PiS Anita Czarwińska przemawiają podczas 80. miesięcznicy smoleńskiej
Realizacja: Piotr Wójcik/Picture Doc
Obchody 80. miesięcznicy smoleńskiej 10 grudnia przebiegały inaczej niż miało to miejsce w poprzednich miesiącach. Na Krakowskim Przedmieściu pojawiła się też grupa Obywateli RP, która manifestowała sprzeciw dla ekshumacji smoleńskich. Obydwie grupy zajmowały to samo miejsce. Do sytuacji w swoim przemówieniu odniósł się prezes PiS Jarosław Kaczyński i posłanka Anita Czerwińska. Obejrzyj przemówienia.
PiS reprezentuje to co w Polsce najgorsze: lamanie prawa, nepotyzm, zawłaszczenie mediów, kłamstwa, ograniczenie wolności zgromadzeń, nacjonalizm,kołtuństwo i zaściankowość.
jak trzeba mieć zryty umysł, żeby modlić sie i przemawiac jak hitler na wiecach do płyty chodnikowej , paradować z krzyżem po ulicy i pieeeprzyć na okrągło o wrogach komunie i wypadku lotniczym ?
Jak trzeba miec zryty umysł, zeby stać tam jak obsssrany posłuszny piesek za plecami chorego niziołka i przyklaskiwac jego chorym pluciom na Polaków ?
Jak trzeba miec zryty rozum żeby głosować na nazi sektę która zamyka nas przed światem ?
Wszystkie komentarze