Poseł Rzońca z PiS idzie w zaparte, choć kompletnie posypała się jego linia obrony Stanisława Piotrowicza. Jeszcze wczoraj niektórzy politycy PiS z byłego PRL-owskiego prokuratora robili wręcz bohatera. Z dokumentów IPN wynika, że szef komisji sprawiedliwości mijał się z prawdą, gdy twierdził, że nie oskarżał byłego opozycjonisty z Jasła. W 1984 roku Stanisław Piotrowicz dostał Brązowy Krzyż Zasługi. I już wiadomo za co.
'W organach prokuratury PRL pracuje od października '76 roku. Jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym' - napisano w uzasadnieniu, do którego dotarła stacja TVN. Co na to PiS? I dlaczego naszą ekipę wyganiano z klubowego korytarza? Zobacz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Patrząc na Piotrowicza jego głupkowaty pełen buty i władzy nad opozycją uśmiech dominacji, jest tym samym uśmiechem kiedy poniewierał człowieka przesłuchując działacza Solidarności , Dzisiaj się zapiera ,sam z siebie robi bohatera stanu wojennego zasłużonego dla Solidarnościowego ruchu , ukrywając działaczy podziemia w celach aresztu , aby im się nie przydarzyła krzywda. Jeden z nich uratowany przez Piotrowicza przed więzieniem , wprost zaprzecza bohaterskim tajnym działaniom ratującym opozycjonistów , a za to dostał brązowy krzyż zasługi od Jaruzelskiego .
już oceniałe(a)ś
0
0
faszyzm rozwija się w Polsce
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie jest godne grzebanie w życiorysach PIS-owców, ale godne 'nagrody'Prezesa jest grzebanie w życiorysach opozycji i rzucanie pomówień i kalumni na opozycję.
już oceniałe(a)ś
0
0
pan Piotrowicz jest zatrudniony przez pisowskie wladze ,i tak jak pan Prezez nakazuje rozumiem ze jest mu przebacone ,i mam tu male pytanko ,czy? ukaranie nastapilo ,i jak sie objawialo ,a jezeli nie to kiedy ono nastapi i w jakim wymiarze
@Zbigniew Kowalewski Zrobił mu loda ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Ależ to jest proste. Akta prezia zaginęły w pitrywiczowej prokuraturze. Może jednak wcale nie zaginęły....
już oceniałe(a)ś
0
0
Piotrowicz najwyraźniej jest szantażystą PiS i kogoś, może kilku, trzyma w szachu. Nie ma innego wytłumaczenia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pisowiec, który twierdzi, że nie należy grzebać w życiorysach... Bezcenne.
już oceniałe(a)ś
0
0
bandzior sasin stwierdza, ze "niedobrym jest grzebac w zyciorysach"...... Ludzie, Boga nie ma. Za takie stwierdzenie grecki Zeus by go spopielil na miejscu. Coz za skurczybyk... Czolowy gmeracz w "kwitach" i innych zoltych aktach twierdzi, ze nieladnie.... RZYGANIE mnie bierze...
już oceniałe(a)ś
0
0
`