Dlaczego niektórym ludziom łatwo uwierzyć, że Lech Wałęsa był sb-kiem a prokurator Piotrowicz Wallenrodem stanu wojennego - w komentarzu wyjaśnia Jarosław Kurski. I dodaje, że obecna władza nie jest wszechwładna, bo boi się naszego oporu.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Brawo, wlasnie tak powinniscie mowic juz dawno, o tchorzu,ktory trzyma bat (i nahajke jak ja mowilam).
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo Jarek :-)
już oceniałe(a)ś
0
0
świetny komentarz,
już oceniałe(a)ś
0
0
A mój kolega.. Człowiek, którego szanuję i mam za świetnego fachowca i inteligentnego analityka ciągel uważa, że wreszcie w kraju dzieje się dobrze... Że PiS naprawia kraj po ośmiu latach bezprawia... Że wreszcie ktoś rozgonił ten komunistyczny aparat jakim był TK...I jak tu z nim rozmawiać? Mnie to przerasta... :(
@mamami70 niestety oszołom pisowski, mądry inaczej
już oceniałe(a)ś
0
0
Coś ostatio PiS słabo płaci trollom za ich żałosne wypociny. No cóż, porozdawało się pieniążki i mamy kryzys.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan Kurski źle interpretuje zakończenie "Nosorozca" Ionesco. Główny bohater nie zamienia się w nosorożca nie dlatego, ze nie chce, ale dlatego, ze nie umie. Dziś starajmy się nie zmieniac w nosorożce. Ale miejmy swiadomość, ze sa między nami ludzie, którzy po prostu tego nie zrobia, bo nie sa w stanie. I bierzmy z nich przykład, uczmy się, jak to się robi.
już oceniałe(a)ś
0
0
Genialny komentarz. Brawo, Panie Jaroslawie. Piekne slowa. Pisze ze USA, gdzie my skoro bedziemy borykac sie z naszym wlasnym autorytarnym prezydentem. Amerykanie powinni uslyszec Panskie porady.
@rikkibabu Z USA? Czy to to środowisko emigracyjne, które walnie poparło w wyborach Doodę i Pisiory?...
już oceniałe(a)ś
0
0
@mamami70 A ja jestem rodowita amerykanka z polskiego pochodzenia. Nie mam zadnego powiazania z prawicowa Polonia. . . .
już oceniałe(a)ś
0
0
To jest i śmieszne i żałosne równocześnie. Prokurator Piotrowicz nauczający Polaków o Konstytucji.... Jak tak dalej pójdzie, to następnym bohaterem PiSu będzie pewnie jakiś kolega Piotrowicza, jakiś ZOMO-wiec co wtedy premedytacją słabo pałował (tylko że pałowani bedą mówili inaczej )... Chyba najbardziej charakterystyczną cechą PiSu jest dziś bezwstyd. Oni zachowują się jak milioner-ekshibicjonista, który ma kasę i siłę i stać go na uzbrojoną obstawę i na przekupywanie prokuratury i sądów, a więc objeżdża całe miasto i pokazuje przechodniom swoje przyrodzenie i się cieszy . Tego typu sytuacja. Chamski bezwstyd - oto sedno "dobrej zmiany".
@tomtg123 No przecież Piotr Duda służył w ZOMO pod koniec lat 80.
już oceniałe(a)ś
0
0
`