Zapowiedź obecnej władzy wycofania się z konwencji antyprzemocowej świadczy o tym, że nie ma ona za grosz szacunku dla kobiet - mówi w 3x3 była premier, posłanka PO Ewa Kopacz. Bo oni boją się wszystkiego, czego nie rozumieją - dodaje poranny gość Renaty Grochal. Ewa Kopacz zapowiada, że pójdzie na manifestację 13 grudnia, by protestować przeciwko temu, co robi obecna władza.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
szanowna p. Kopacz, i bardzo dobrze ze p.Kopacz byla premier rzadu, ktory mial autentyczny sukces i prawdziwa dobra zmiane , bedzie protestowac przeciwko barbarzynstwu tego tzw. pis+ziobro+gowin!!!! ten tzw. pis +ziobro+gowin ma kobiety+dzieci+prawo+praworzadnosc+demokracje +przestrzeganie przepisowi umow w tej pis-odbytnicy, bo to polsko-patriotyczna+katolicka tradycja molestwania+maltretowania+niszczenia kobiet i dzieci: zobacz zabicie dziecka w Lodzi!!
(...) Bo oni boją się wszystkiego, czego nie rozumieją (...) Filozofka się znalazła. Ciekawe kiedy takie złote myśli przychodzą jej do głowy? Kiedy potyka się drepcząc za Merkelową z miną naprutej klientki NFZ-owskiego sanatorium czy może wówczas, gdy będąc poza Sejmem dowiaduje się, że Ziobro właśnie wywinął się spod Trybunału Stanu?
Dzięki tej pani Ziobro rozwala sądownictwo i prokuraturę. Mogła postawić go przed Trybunał.
PIS boi się, czego nie rozumie, ale tego, co rozumie, boi się jeszcze bardziej. To partia ludzi chorych na władzę, nienawistnych , nieobliczalnych szaleńców ciągnących Polskę na dno. Do PISu należą tylko ci, co mają na oku jakąś karierę partyjną oraz rzesza domowych przygłupów, którzy nawet przez chwilę nie rozumieli, co robią głosując na PIS.
"Partia rządząca boi się wszystkiego, czego nie rozumie." Aaa, to dlatego PiS tak bardzo wszystkiego się boi. To by się zgadzało...
`