Na tyłach sądów przy ul. Ogrodowej w niedzielne południe uroczyście nadano nazwę skwerowi Władysława Bartoszewskiego. Na otwarcie skweru, oprócz prezydent warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz - przyszli m.in. lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski, Barbara Nowacka z Inicjatywy Polska i Andrzej Halicki z PO. Zgromadzeni mieszkańcy trzymali transparent z cytatem 'Warto być przyzwoitym'. Przemawiał również prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
a tzw. prezydent od tzw. pis ma w odbytnicy p. Bartoszewskiego, ktory jest i byl uznanym autorytetem!!!! ten tzw. pis+politruki z tego pis-rzundu+ tzw. prezydent od tzw. pis obrazaja gorszy sort Polaka tzn kulturalnego+wyksztalconego+obytego+przedsiebiorczego+Europejczyka+demokrate+liberala+praworzadnego+kreatywnego+kochajacego Polske + majacego wlasne zdanie+suwerennego w mysleniu i dzialaniu!!!!!!!! tzw.pis+ziobro+gowin to straszni +prymitywni politycy+niszczacy Polske gospodarczo+finansowo+ reputacyjnie!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
"...uroczyście nadano nazwę skwerowi Władysława Bartoszewskiego." A nie można napisać: "Skwerowi uroczyście nadano imię Władysława Bartoszewskiego"?
@biskup 2 No proszę! Spójrz wyżej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Obrońcy Rzeplińskiego i Trybunału. Czy zapomnieliście, a może nie wiecie, że gloryfikowany Trybunał dopuścił karanie ludzi za tzw. "obrazę uczuć religijnych"?? Może nie wiecie, że Rzepliński to człowiek Watykanu, który dostał medale za wierną służbę klerowi? Może przyklasnęliście Trybunałowi, jak usankcjonował kradzież pieniędzy z OFE, które dokonał rząd PO? To hipokryzja, by bronić Trybunału, który feruje takie wyroki.
@biskup 2 W stosunkowo niedawnym długim (i bardzo interesującym i pozytywnym wywiadzie dla GW profesor Rzepliński stwierdził, że w żadnym wypadku nie opowiedziałby się za ustawą dopuszczającą aborcję. Jest to niestety mieszanie poglądów osobistych, które - podobnie jak polityczne - powinny zostawać w domu, ze sprawowaną funkcją; wolałbym tego nie usłyszeć. Ale za to, co robi od ponad roku, mam dla niego najwyższy szacunek.
już oceniałe(a)ś
0
0
"...uroczyście nadano nazwę skwerowi Władysława Bartoszewskiego." To jak się nazywa teraz?
@zib-0 Jeżeli NADANO mu nazwę to znaczy, że wcześniej nie miał ŻADNEJ nazwy, czyli teraz nazywa się... Władysława Bartoszewskiego. - (logiczne myślenie dla opornych)
już oceniałe(a)ś
1
0
@befana Jest mowa o "skwerze Władysława Bartoszewskiego", któremu uroczyście nadano nazwę. Powinno być "skwerowi uroczyście nadano imię Władysława Bartoszewskiego". Nie nadużywaj pojęcia logiki, to nie Twoje pole. Czy nie można czemuś nadać nowej nazwy? I przymiotnik "nowa" pominąć.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie profesorze, dziękujemy!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie profesorze, jest pan nie tylko madrym i odwaznym czlowiekiem, ale jest pan bohaterem tego czasu
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Profesorze Rzepliński dziękuję Panu za odwagę i za to, co ostatnio zrobił Pan dla Polski
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Profesorze - najwyższy szacunek!
już oceniałe(a)ś
0
0
`