Dziś gośćmi programu 'Nogaś na stronie' są Joanna Bator oraz Adam Wajrak i Tomasz Samojlik!
Laureatka NIKE opowiada Michałowi Nogasiowi o swojej nowej powieści 'Rok królika' - na cztery dni przed premierą książki. To historia Julii Mrok, pisarki historycznych romansów, która postanawia całkowicie zmienić swoje życie. Wyrusza do Ząbkowic Śląskich.
W Teremiskach z kolei panowie Wajrak i Samojlik prezentują swój komiks 'Umarły las' i wyjaśniają, dlaczego martwe świerki dają... życie.
Książka dostępna na Publio.pl
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Lubię i cenię Adama Wajraka. Jak kiedyś mówił mój syn: wymila świat. Dobrze się słuchała panie Nogasia, bo i tego mi brak w piątki rano, co mnie mile budziło.
już oceniałe(a)ś
0
0
Lubię bardzo dwie książki pani Bator "Ciemno prawie noc" oraz "Chmurdalię", ale słuchać jej nie mogę. Wydaje mi się wykreowana i pretensjonalna.
@mamagda3 Sądzę, że dobrze się pani wydaje :)
już oceniałe(a)ś
0
0
a poza tym - by nie być posądzoną o malkontenctwo- znakomity odcinek z "potworną" Joanną Bator, przejętym Tomaszem Samojlikiem i Adamem Wajrakiem co to ma komórkę społeczną opartą na padlinie. Pozdrawiam,
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Redaktorze, Wkurzające jest w filmie zanik i pojawianie się ostrości i nie jest to efekt artystyczny . Operator kamery miał chyba słabszy dzień :-(
już oceniałe(a)ś
0
0
`