Jethon, Kublik i Lewicka w "Studio pod parasolką". Zaprasza Dorota Wysocka-Schnepf

Dorota Wysocka-Schnepf, Magda Jethon, Agnieszka Kublik, Karolina Lewicka; Zdjęcia: Marcin Urban, Miłosz Więckowski; Montaż: Katarzyna Szczepańska
02.12.2016 19:43

'Telewizja kłamie' - hasło powtarzane w PRL powróciło. Wiadomości TVP przestały być programem informacyjny, zajmują się komentowaniem i kreowaniem rzeczywistości, co można było obserwować na przykładzie serii materiałów o organizacjach pozarządowych. Czy zwalnianie dziennikarzy z mediów publicznych, powtarzanie półprawd i kłamstw odniesie zakładany przez partię rządzącą skutek?
O mediach narodowych Dorota Wysocka-Schnepf rozmawia w 'Studiu pod parasolką' ze swoimi gośćmi - Magdaleną Jethon, byłą szefową radiowej Trójki, obecnie redaktorką portalu Koduj24.pl, Karoliną Lewicką, reporterką radia TOK FM, niegdyś dziennikarką TVP Info oraz Agnieszką Kublik z 'Gazety Wyborczej'.
'Studio pod parasolką' to program tworzony przez kobiety, dla których inspiracją były wydarzenia z 3 października oraz chęć podkreślenia głosu kobiet w debacie publicznej. Program jest emitowany w każdą sobotę, o godz. 12.00 w serwisie Wyborcza.pl.

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka