'Czy jestem w ciąży'? Dziś test kobieta może zrobić sama. Na to, że ciążę można wyczytać z moczu, wpadli już starożytni. To, co wymyśliła 26-letnia Margaret Crane było rewolucyjne. Pracowała jako graficzka w dużej firmie farmaceutycznej, projektowała opakowania pomadek i maści. Zaciekawiły ją tubki do testów ciążowych, które zobaczyła w jednym z laboratoriów. Czemu właściwie kobieta nie miałaby robić testu w domu? Z pudełka na zszywki stworzyła prototyp, który przypominał zestaw ?małego chemika?. Dopiero dwa lata później firma opatentowała jej wynalazek pod nazwą ?Predictor?. Jak działał i dlaczego Crane nie chciała zdobić go falbankami? Sprawdź w materiale.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Droga gazeto! Chyba coś Ci się pomyliło i udajesz telewizje, którą nie jesteś. weź pod uwagę ten drobny fakt, że prenumeratorzy "Wyborczej" w przeciwieństwie do użytkowników innych portali internetowych POTRAFIĄ CZYTAĆ!!!!
@uutek 10/10 :-)
już oceniałe(a)ś
0
0
@uutek Ale twórcy tegoż portalu nie potrafią pisać, toteż przestawiają się na wersję obrazkową.
już oceniałe(a)ś
0
0
@uutek 100/100
już oceniałe(a)ś
0
0
Moja od 27 lat gazeta uważa mnie za półgłówka.
już oceniałe(a)ś
1
0
Chcę to przeczytać, nie oglądać. Płacę za prenumeratę GAZETY do cholery!
już oceniałe(a)ś
1
0
Dokladnie
już oceniałe(a)ś
1
0
"Sprawdź w materiale" - jakim materiale do cholery? To jest gazeta, czy serwis filmowy? Wstawcie sobie filmiki na youtube, a tu podajcie wersję pisaną.
już oceniałe(a)ś
1
0
Za takie numery jak zostaniecie sprzedani to połowę z was zwolnią.
już oceniałe(a)ś
0
0
Chciałem przeczytać ale nie mogę.
już oceniałe(a)ś
0
1
`