Gospodarka spowalnia. Według prezesa PiS odpowiedzialni są za to przedsiębiorcy związani z opozycją. ' Nie chcą podejmować się różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych, zyskownych dla nich, bo uważają, że lepiej zaczekać, że wrócą dawne czasy. Ale nie wrócą. Zapewniam, że nie wrócą'- powiedział Jarosław Kaczyński na antenie TVP. 'To bzdura' - komentują cztery największe organizacje zrzeszające przedsiębiorców. A co na to prawa ręka premier minister Henryk Kowalczyk?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wyborcy PO na złość PiSuarom maksymalnie ograniczyli swoje codzienne zakupy. Nie kupują jedzenia, wódki, sprzetu AGD i mebli nie mówiąc o ciuchach. Wszytko po to aby zmiejszyły się wyniki makro-ekonomiczne. Jedyna szansa dla PiSuarów to rozwój przemysłu dewocyjnego i rozwój turystyki bożo-maryjnej.
już oceniałe(a)ś
5
5
Może dołączmy do przedsiębiorców? Poczta Polska nie wydrukuje znaczka WOŚP (25-lecie!) Kto nie PiSuar olać Pocztę Polską i wysyłać konkurencją albo wcale.
już oceniałe(a)ś
2
3
No a na wiosne bedzie KOR-owska staka ha..ha..
@j@ KOD - owska staka
już oceniałe(a)ś
0
0
choroby psychiczne+glupota+brak wiedzy itp. szerzy sie wsrod tych z tego pis-rzund!! czy to jest tylko wybiorczo rozszerzajaca sie plaga czy moze to epidemia!? ludzie jednak rodza sie glupi i na to nie ma lekarstwa!! ale w tej pis-kloace wszystkie choroby sa mozliwe a szczegolnie te z glowa zwiazane!!! ten pis-rzund to nie tylko kloaka ale tez cwaniaczki i oszusci np. ziobro czy ten pis-szyszka!! i to jest lepszy sort Polaka; tzn oszusci, cwaniacy, chorzy psychicznie, niedouczeni, uzywalacy jezyka z kloaki, dzieci ubekow - ale to menazeria!!
już oceniałe(a)ś
9
12
No cóż - wpuściliśmy kompletnych idiotów na stanowiska, gdzie podejmuje się decyzje, to i mamy.
już oceniałe(a)ś
6
10
A genialny strareg Kaczynski obiecal Polakom, ze jak obejmie rzad to w bardzo krotkim czasie nastapi explozia polskiej gospodarki, ze wszystkim Polakom bedzie sie wowczas lepiej zylo itd. Ha, ha nie przewidzial "bojkotu" Lemingow, wiec kochane Mohery, genialnym strategem jednak nie jest. Ale uwaga, on zna dziela Lenina, a tam jest powiedziane, ze walka klasowa, zaostrza sie w miare trwania "dobrej zmiany". O waja, odpukac o nie heblowane drewno. Zebym tylko nie wywolal " wilka z lasu". Nie, ale musze jednak przyznac, ze pod jednym wzgledem byl genialny, bo wplatal w swa "dobra zmiane" na smierc i zycie, Polski Kosciol katolicki wraz z genialnym o. Ryzykem. Na sama mysl o tym genialnym ruchu kaczynskiego poprawil mi sie nagle humor. Zaprawde Kaczynski, to jest genialnie i to ze Ekszelencje tego jeszcze nie widza. Duze brawa.
już oceniałe(a)ś
1
6
`