Rok od zaprzysiężenia rządu Beaty Szydło GUS ogłosił, że tempo wzrostu gospodarczego słabnie. W III kwartale tego roku PKB wzrósł o 2,5 proc., choć oczekiwano, że będzie to 2,9 proc. Bardzo szybko winnych tej sytuacji znalazł prezes PiS Jarosław Kaczyński. Ogłosił, że za spowolnienie gospodarcze odpowiadają ?przedsiębiorcy związani z partiami opozycyjnymi?. Prezes nie zauważa wielu okoliczności zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które mogą wpływać na kondycję naszej gospodarki.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
no to ten pis-"geniusz" i syn ubeka powiedzial co wiedzial, a ze nie wie nic, bo niema zadnej wiedzy o funkcjonowaniu gospodarki, no to wyszla kloaka ekonomiczna ala tzw- pis!!! ale od tego syna ubeka to tylko oczekuje klamstw+manipulacji+oszustw+obrazanie Polakow i inych , to jest to co ten ynteligent umie!!!! poprosto ciemnogrod i glupota!!!!
już oceniałe(a)ś
3
3
rok dyktatury ciemniaków, i gospodarka pikuje w dół...
już oceniałe(a)ś
1
1
Ogólna atmosfera w kraju ma ogromny wpływ na nastroje ludzi. Inwestowanie jest oznaką optymizmu i entuzjazmu. Jeśli większość obywateli, w tym przedsiębiorców, jest przygnębiona, załamana, czuje się poniewierana, obrażana, poniżana, to ktoś za ten stan rzeczy odpowiada. Nie PO, czy Unia Europejska, tylko rząd i Prezydent. Jakby ludziom było dobrze, to by w jaśniejszych barwach widzieli przyszłość. Zdumiewa, że PiS takiej prostej rzeczy nie rozumie. Przeraża, gdy się pomyśli, że w rękach ludzi pozbawionych minimum wyobraźni jest nasz kraj.
już oceniałe(a)ś
5
10
Cokolwiek by sie wydarzylo, stary szczerbaty zboczony dziadyga od razu identyfikuje "winnych". Jak Stalin. Poprostu wraca bolszewickie okreslenie "wrog klasowy". To moze byc kazdy kto Stalinowi-kaczynskiemu podpadnie.
już oceniałe(a)ś
8
16
`