Z sarkofagu na Wawelu wydobyto ciała pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Szczątki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej UJ Collegium Medicum, gdzie są poddawane oględzinom i sekcji zwłok. To pierwsza z 83 ekshumacji zarządzonych przez Prokuraturę Krajową w ramach śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej. Badania szczątków przeprowadza międzynarodowy 14-osobowy zespół ekspertów.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Naczelnik jest psychopatą, trudno mieć jakieś wątpliwości.
już oceniałe(a)ś
2
2
no to ten kaczy... znalazl juz metode na spreparowanie resztek lk tak , ze ta komiska musi znalezc material wybuchowy, bo ostatecznie musi byc udowodnione, ze to nie katastrofa samolotu za ktora ten kaczy... ponosi 100% odpowiedzialnosc!! kaczystom nie wireze , to oszusci+manipulanci!!!!
już oceniałe(a)ś
4
4
Milego ogladania!
już oceniałe(a)ś
0
0
Dożyliśmy czasu , w którym wszyscy z różnych powodów , już bez żenady czyszczą spluwę , ale za wyjątkiem PISu , który bez żenady czyści groby , - no ale my Polacy zawsze byliśmi indywidualistami ...
@igo55rek Ja nie mam spluwy........to co ? Mam wystrugać sobie łuk,czy zrobić procę ?
już oceniałe(a)ś
0
0
@ebz195224 Mam na myśli kraje ,- głównie , bo też kraje są jak pojedyńczy ludzie - bardzo często acz niekoniecznie , - i w ogóle ., obcy ci jest element przenośni ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy znaleziono gustowna czapeczke p.prezydenta?
już oceniałe(a)ś
3
7
`