Prezydent Andrzej Duda proponuje Polakom ustawę pojednawczą i zachęca, aby za dwa lata - w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, wszyscy razem świętowali 11 listopada. Czy takie rozwiązanie ma sens? Obejrzyj komentarz Rafała Zakrzewskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
bardzo wazna data w historii Polski+mojej rodziny!!! ale z tym tzw. pis+tymm tzw. prezydentem od/dla tzw. pis nie chce swietowac tak waznego wydarzenia!!! tzw pis+tzw. prezydent moga swietowac z ich zwolennikami tzn : kibolami+durniami z onr+pijanymi kukizami i inna holota!!! to swieto i ta rocznica sa tak wazne dla mnie , ze tzw. pis+tzw. prezydent nie maja prawa do wspolnego swietowania z tzw. wg tzw. pis gorszym sortem Polaka!!!!! nie zgadzam sie na to zeby pis-wariatkowo bylo twarza tego waznego wydarzenia!!!!!! i to mowie w imieniu mojej rodziny i czlonkow mojej rodziny ktorzy sa stala czescia polskiej historii!!!!!!!!!!! kaczysci won od swietowania tago waznego wydarzenia!!!!
już oceniałe(a)ś
6
7
Juz nie jedna taka byla, co bardzo chciala. I... wyladowaly na smietniku.
już oceniałe(a)ś
1
3
On nic nie proponuje . To jest pustosłowie do suwerena który dostał 500+ i reszta go nie obchodzi . Jak można się pojednać z kimś kto wielokrotnie łamał konstytucję . Jak można porozumieć się z ludźmi którzy nagminnie łamią prawo , obrażają innych i i wszelkie opinie maja głęboko w ... To są tylko słowa . potrzebna jest odpowiednia dla rządu atmosfera na wybory 2018 a nie porozumienie .
już oceniałe(a)ś
7
9
To już nie będzie :"Ojczyznę dojną....."? W pochodach majowych już chodziliśmy, ale to se ne wrati.
już oceniałe(a)ś
3
7
propozycja w formie ustawy?????
już oceniałe(a)ś
2
6
Pamiętam kiedyś przed pochodem organizowanym 1 maja z okazji Święta Pracy sprawdzano listę obecności. Kto był - było odnotowane, kogo nie było... też było odnotowane. Do wykorzystania później. Po reformie systemu oświaty "dobra zmiana" znów udowadnia, że czerpie garściami z dawnego (gorszego) systemu. Chociaż... skoro "nieomylni" wzorują się na tamtym systemie - to czy aby na pewno był gorszy?
już oceniałe(a)ś
5
12
`