W swoim programie dziennikarka zaprasza osobowości świata polityki i sztuki na przejażdżkę po Warszawie. Marek Jakubiak wsiada do samochodu Dominiki Wielowieyskiej, by opowiedzieć m.in. o przyjaznych podatkach w schyłkowym PRL-u, jak wielki nacjonalizm panował w Polsce lat 70. i o tym, czy cokolwiek łączy go ze współczesnym ONR-em. Dodatkowy gość zajmie miejsce na tylnej kanapie, by uprzejmie nie zgodzić się z posłem Kukiz '15 co do znaczenia wygranej Trumpa.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Trump wydawał wyłącznie swoje pieniądze - 100 mln własnej gotówki wyjął z własnej kieszeni na kampanię - przepiękny gest i brak zależności od osób, od których muszę brać pieniądze, a Hillary Clinton brała – podobno 2 mld dolarów – od każdego. (…) Ona jest nauczona brać pieniądze od każdego, a Trump jest nauczony zarabiać i wydawać własną forsę
już oceniałe(a)ś
12
2
Katolicy i chrześcijanie wreszcie będą mieć możliwość normalnego życia. Tak obiecuje Donald Trump!
już oceniałe(a)ś
11
2
lewactu przeszkadza wszystko co jest po ich myśli
@loco Chyba na odwrót:) Jak trolujesz, to chociaż z głowa:)
już oceniałe(a)ś
1
2
STOP NEWS!!! Drodzy czytelnicy, W zwiazku z nieuwazna jazda i brakiem koncentracji podczas prowadzenia pojazdu, mimo wielokrotnych upomnien i po wypisaniu 9 mandatow Policja Drogowa zawiesila na 6 miesiecy prawo jazdy Dominice W. - dziennikarce GW. Jednoczesnie uprzedza sie wszystkich kierowcow, ze rozkojarzenie, brak skupienia podczas jazdy oraz ignorowanie swiatel i znakow/tablic drogowych jest powodem wielu wypadkow drogowych szczegolnie w ruchu wielkomiejskim... a nawet wielkowieyskim. Radzimy prowadzic dzialalnosc zawodowa/zarobkowa a nawet mniej lub bardziej powazne rozmowy towarzyskie w miejscach bezpiecznych i bardziej to tego przystosowanych.
już oceniałe(a)ś
10
5
Próbujecie dalej robić ludziom pianę z mózgów towarzyszko Wielowiejska ...próbujcie ,próbujcie a szef i "wadza" nie omieszka wynagrodzić . Widzę że poczytność spada to czas wynieść propagandę na obszar netu.Za późno.Ręce w nocniku.
już oceniałe(a)ś
1
0
Ależ głupia ta Wiejska. Ona wie że ONR niszczył sklepy bo tate jej tak powiedział
@posik kretyn, sprawdź kto uchwalał tę konstytucję o której jakubik mówił i się zastanów nad sobą
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan Jakubiak to snob i klasyczny cwiercinteligent.
@ol!a@k sam jesteś pólgłowkiem jak hilary same siano nic dziwnego że przegrała
już oceniałe(a)ś
4
1
Producenci panie pośle płacili 20% podatku obrotowego a nie 1%. Jeden procent płaciły firmy handlowe, a 5% usługowe. Podatek ten został zastąpiony przez VAT. Polecam wikipedia, hasło: podatek obrotowy. Ponadto dla pana posła, który nie rozumie dlaczego przestanie sprzedawać piwo jako polska firma po wprowadzeniu podatku obrotowego, który forsuje: polecam wpisać sobie w google 7-powodow-ktorych-podatek-obrotowy-zly-podatek.
już oceniałe(a)ś
0
0
`