Nowa ustawa o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego i cykl materiałów na temat byłych sędziów TK w ?Wiadomościach? TVP stanowią kanwę rozmowy Ewy Siedleckiej z profesor Ewą Łętowską. Ograniczenie wolności wypowiedzi - jakim ograniczeniom podlega? Jakie tło ma spór, który rozpętał się wokół działalności Trybunału i kto w nim nie ma racji. W końcu - czy wypowiadanie się na temat sporu ma charakter polityczny, czy charakter prawny? Dlaczego czynni politycy powinni siedzieć na mniej eksponowanych miejscach na Kongresie Sędziów Polskich?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Prawda jest taka, że akurat prof. Łętowska poza wiedzą posiada również klasę i kulturę, o której politycy nawet nie marzyli. Swoją drogą jak to łatwo ptóbować nastraszyć innych, a to język i kultura m.in. posłanki Pawłowicz powininny być powodem odebrania jej mandatu poselskiego. Kolejny przykłąd moralności kalego- ktoś z sędziów nazwał rząd grupą kolesi?
już oceniałe(a)ś
29
26
cudowna Pani profesor Łętowska , dzięki
już oceniałe(a)ś
0
0
Zastanawiam się, dlaczego w PiS nie ma tak inteligentnych ludzi,jak spojrzeć im w oczy, wredną duszę widać.
już oceniałe(a)ś
23
28
Pani profesor mówi z sensem i mówi piękną polszczyzną. A pani redaktor? W "cudzym słowiu". W cudzysłowie pani redaktor, w cudzysłowie.
już oceniałe(a)ś
7
14
Pani profesor wygląda trochę jak pani Doubtfire.
@rozyk Kretynie...mowa jest wlasnie o tym, zeby rozmawiac o prpblemie, a nie persoaliac. Cyz ty rozumiesz jezyk polski ? Wynos sie z forum smieciu.
już oceniałe(a)ś
12
20
@rozyk Cos jest na rzeczy, ale moglo byc gorzej, prawda?.
już oceniałe(a)ś
0
6
@wh2015 Mnie tam nie przeszkadza. I po co wyzywac?
już oceniałe(a)ś
8
7
@rozyk Nie trochę, tylko bardzo. Ale to sympatyczne przecież :-) Stanisław Remuszko remuszko@gmail.com, 504-830-131 pjes: ale żeby zminusować opinię samej Pani Profesor...
już oceniałe(a)ś
0
0
@rozyk A jakie to ma znaczenie?Kaczyński wygląda jak menel,brudne buty zepsute zęby,a wszyscy przydupasi włażą mu do itd.
już oceniałe(a)ś
1
1
@tuban45 mnie chodziło o tego "kretyna" adresowanego do p. rozyka, a nie o wygląd
już oceniałe(a)ś
2
1
@letowska1940 "Kretyna" i "śmiecia", też tak pomyślałem. A wygląd pani Doubtfire jest przesympatyczny. Wystarczy wpisać w gugle "doubtfire" i kliknąć w pierwszy link od góry :-)
już oceniałe(a)ś
1
0
`