- Hillary Clinton jest lepiej przygotowana do roli prezydenta. Obserwuję kampanię od samego początku. Wybór Trumpa, to wybór przeciwko Waszyngtonowi i elitom - mówi były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Dorotą Wysocką-Schnepf.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kwaśniewski mówił podobnie. Jak Jaruzel wprowadzał stan wojenny.
już oceniałe(a)ś
16
7
Gazeta Wyborcza z etapu ubliżania Donaldowi Trumpowi przeszła na etap straszenia. Ale to już nieważne. Jesteście już oficjalnie tabloidem.
już oceniałe(a)ś
12
6
kwach? pliss czy aby on trzeźwy.
już oceniałe(a)ś
13
7
Wybór Trumpa to wybór przeciwko całej polityce Obamy. Jego arogancji, dzielenia kraju i głównie katastrofy Obamacare.
już oceniałe(a)ś
0
2
Dodam iż w episkopacie i Kościele POLSKIM jest duży rozdźwięk -LEMAŃSKICH wkrótce będzie więcej , ale CI za dude modlić się już nie będą obłudnicy.Bo jak długo można uprawiać obłudę
już oceniałe(a)ś
1
3
No, Waszczu, czekają Cię cięęężkie chwile... Nie zazdroszczę !
już oceniałe(a)ś
3
6
Jest jeszcze inna przyczyna wygranej Trumpa. Narastajaca frustracja bialych Amerykanow z powodu juz drugiej kadencji czarnego obywatela na najwyzszym urzedzie USA. O tym sie nie mowi , nawet stara sie nie myslec, ale siedzi to bardzo gleboko w swiadomosci duzej czesci bialych - nawet tych, ktorzy wierzac w swoja doskonalosc, glosowali kiedys na Obame.
@anestezjolog1 Swoją drogą ciekawe. Chyba tylko Amerykanie chcą jakoś łagodnie przejść od Afroamerykanina do Białasa, skoro wybrali wytrzaskanego w solarce. :)
już oceniałe(a)ś
2
5
@anestezjolog1 Frustracja jest spowodowana kompletnie nieudaną prezydenturą, a nie kolorem skóry. Miała być zmiana a wyszło jedno wielkie g... Program ubezpieczeń skończył sie ograbieniem klasy średniej. Imigracja - jedyny pomysł Obamy to masowa amnestia dla nielegalsów. Guantanamo wciąz działa. Na świecie bajzel większy niż 8 lat temu. Jedyne w czym Obama był dobry, to w roli celebryty, ale to trochę za mało na to stanowisko.
już oceniałe(a)ś
3
1
@donaldtrump45 Prezydentura zdecydowanie udana. Wskazniki gospodarcza calkiem dobre. Sytuacja zupelnie inna niz po dwoch kadencjach Busha, kiedy Obama musial pracowicie wszystko posprzatac. "Bajzel" na swiecie zostal wywolany przez Busha, ktory bezmyslnie, w odwecie za WTC (i dla zysku) wszedl w buciorach do Iraku i zabil pol miliona niewinnych Irakijczykow.
już oceniałe(a)ś
0
0
"Hillary Clinton jest lepiej przygotowana do roli prezydenta" i co z tego Panie PREZYDENCIE ? nie matura lecz chęć szczera robi z dur nia oficera,Też przez to musimy przejść ,wspomnę tylko PANU jak siepacze z dawnych służb skwapliwie jeżdzili szukając na PANA haków ,nawet w liceum w BIAŁOGARDZIE byli i naciskali dyrekcję aby się pozbyła archiwów dowodu ze pan zrobił maturę . W gdańskiej uczelni którą Pan ukończył wydaje mi się że dokładnie posprzątali w ramach walki z komuną , z układem ,ALE TO NIC Lenin też miał przez chwilę swoje wielkie dni ,Stalin też ,ale dłużej, HITLER krótko a Bolesława Bieruta przyjaciele na zawał pożegnali na Powązkach.To zatem jak będzie z tym WAWELEM i ponownym pochówkiem już wkrótce inni zdecudują ,Dziwisz nie dostał rozgrzeszenia za całokształt ,a jego kariera to jak żywot kmiotka nędznego i podłego,
@gabrys Dałem plus, ale strasznie jesteś chaotyczny w swoich myślach, a przelewając to "na papier" jest jeszcze gorzej.
już oceniałe(a)ś
3
9
`