Czy Stany Zjednoczone po czarnoskórym prezydencie są gotowe na prezydent kobietę? Być może wyjątkowy charakter kandydata Partii Republikańskiej przyćmił płeć kandydatki Demokratów. O specyficznym wyścigu do prezydentury w USA w 'Studio pod parasolką' rozmawiają kobiety, które spędziły za oceanem sporą część swojego życia. Dorota Wysocka-Schnepf w ostatni weekend przed głosowaniem w Stanach Zjednoczonych gości w swoim programie Urszulę Gacek, byłą konsul generalną w Nowym Jorku, Henrykę Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan oraz Zuzannę Ziomecką z 'Gazety Wyborczej'. 'Studio pod parasolką' to program tworzony przez kobiety, dla których inspiracją były wydarzenia z 3 października oraz chęć podkreślenia głosu kobiet w debacie publicznej.

Program jest emitowany w każdą sobotę, o godz. 12.00 w serwisie Wyborcza.pl.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
a co to za wydarzenia z 3 października ? MIchnik chlał wódę z Urbanem ?
już oceniałe(a)ś
3
1
A może jednak to ma jakieś znaczenie - na jaką kobietę ? Czy wszystko jedno ? - skorumpowana, zakłamana, byleby kobieta ?
już oceniałe(a)ś
3
3
Na kobietę? Czemu nie. Ale na skorupowaną przedstwicielkę elit, których tylu ma już serdecznie dosyć? To jest właściwie postawione pytanie.
już oceniałe(a)ś
2
3
`