Szef MON wpadł we własną pułapkę. Francuski minister obrony jest poirytowany zachowaniem Antoniego Macierewicza. Stanowczo dementuje pogłoski, że jego kraj sprzedał Rosji mistrale za jednego dolara za pośrednictwem Egiptu. Paryż nazywa sytuację nieco napiętą. A jeszcze kilka dni temu polski szef MON przekonywał, że żadnego zgrzytu w relacjach nie ma, bo serdecznie pozdrawiał się z ministrem przez stół. Czy Antoni Macierewicz przyznaje się do błędu? Czy premier rozmawiała o sprawie z ministrem? Zobacz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Macierewicz ośmiesza i wykańcza PiS.
@elzbietawypych Wystarczy mu nie przeszkadzać.
już oceniałe(a)ś
14
24
@elzbietawypych Wykańcza PiS? Jakim cudem? Wariaci dobrze ze sobą współpracują!
już oceniałe(a)ś
0
0
brawo Antek jesteś wielki. Michnikową zgrają się nie przejmuj
@shedows1969 tak,masz rację.Antek jest wielki,jest nawet większy,niż mój członek/penis,jakby ktoś miał inne skojarzenia słowa członek/!
już oceniałe(a)ś
0
0
"Aleksander Michajłowicz Gorczakow (ros. Александр Михайлович Горчаков; 1798–1883) – rosyjski polityk. Nie wierzę w niezdementowane informacje. "
@rosswatowski Tak tak, naprawdę Ruscy odkupili okręty po dolarze... powinni leczyc cię w wariatkowie razem z Szalonym Antkiem!
już oceniałe(a)ś
2
3
Dlaczego w duzym 38 milionowym kraju na stanowisku ministra najwazniejszego resortu jakim jest obrona tegoz kraju stoi czlowiek który powinien poza kolejnoscia zostac przebadany przez psychiatre. ? PS. Kiedys ministrem obrony byl psychiatra (p.Klich) teraz jest pacjent.
@michal-wiktorczyk dlatego, że dysponuje nagraniem Ostatniej Rozmowy.... ma po prostu małego w garści - to cała tajemnica; można się jedynie domyślać jak wszedł w jej posiadanie, ale znając choćby pobieżnie jego działalność z ostatnich dwudziestu kilku lat widać wyraźnie na czyją korzyść pracuje, komu służy - pewnie też stamtąd otrzymał to jakże ważne nagranie.
już oceniałe(a)ś
18
37
Ciekawe czy Amerykanie wiedzą coś więcej o Smoleńsku i tej wiedzy używają do manipulowania Kaczorem i Antkiem... Może właśnie dlatego Prezes toleruje zachowanie Antka.
już oceniałe(a)ś
3
0
Polska sie stacza......Maciora i spolka to teraz normalka....NIE POZWOLMY BY TO BYLA NORMALKA!!!!
już oceniałe(a)ś
43
41
Antek to bosy Antek bez rozumu.
już oceniałe(a)ś
6
5
coz mozna napisac o tym dziwaku nowego chyba juz nic,on i caly PiS powinnli zmienic psychiatre lekarstwa albo dac sie uspic u weterynarza bo to idzie w paranoje w unicestwienie naszego PANSTWA.Ramen
już oceniałe(a)ś
6
5
`