Wielu ludzi wierzy w zmartwychwstanie i zadaje sobie pytanie, jak wtedy będzie. Według Jana Turnaua jest na to jedna odpowiedź. Jaka? Sprawdź w materiale.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Będą digitalną informacją zapisaną cyfrowo w strumieniu światła podążającego przez miliardy lat świetlnych w nieskończonym czasowo Wszechświecie. Lub tylko garstką pierwiastków w ziemi. (a na pewno nie z aniołkami na chmurce z gołąbkiem w dłoni...)
już oceniałe(a)ś
0
0
zastanawiam się ILU TAK NAPRAWDĘ duchownych wierzy w to, co wmawiają ludziom? Obietnice " zycia wiecznego bez trosk " to oczadzanie biednych ludzi od dawien dawna - aby cierpliwie znosili poniewierkę, wyzysk i nędzę!!!! Jakoś dziwnym trafem - zawsze kapłani byli bliziutko żłoba - tj. rządzących - dostawali forsę a w zamian straszyli ciemniaków nieuchronną karą mściwego bóstwa. Horrorem dla oszustów były czasy np. po Rewolucji Francuskiej czy Październikowej. Kler dostał kopa w .... i dlatego tak usilnie zwalczał tę władzę - rękami baranów. A teraz, po 1989 roku - wystawia kler rachunek - wielka nienażarta ośmiornica. Zeżre nas do kości. I tak im będzie mało.
@dust-on-the-wind Religia się skończy, gdy za kilkaset lat opanujemy odczyt i przesyłanie informacji zapisanych w naszych sieciach neuronowych w mózgu. Także kapłanów... (choć wcześniej opanujemy sztuczne macice gdzie będzie można łączyć i sterować informacjami zapisanymi w plemniku i jaju, aby powstał człowiek z zaprogramowanymi użytecznymi cechami) Rodzice będą tylko dostarczycielami materiału genetycznego.
już oceniałe(a)ś
0
0
A będzie też niepokalane? Bo w niebu nie ma wody i mydła
@leming_13 Niepokalanie jak i cuda, wymyślili już kapłani egipscy 5 tys. lat temu dla ciemnego motłochu. Kapłani obecni niewiele się zmienili, a jeśli, to na gorsze...
już oceniałe(a)ś
0
0
Zmartwychwstania nie bedzie. Antoni zabronil.
już oceniałe(a)ś
1
1
Oto są właśnie te ważkie pytania, którymi zajmuje się nauka zwana teologią i na których badanie potrzebuje milionów złotych z budżetu państwa. Zali zmartwychwstaniemy w takim stanie w jakim umarliśmy - 90 lat i demencja, czy raczej w kwiecie wieku? A jeśli w kwiecie - to przed liposukcją czy po?
@nikanor dodam jeszcze - a taki biedak urodzony z wodogłowiem, ze wstrętną deformacją - też taki się odrodzi???? Brednie dla ubogich duchem....
już oceniałe(a)ś
0
0
@dust-on-the-wind No faktycznie, aktualnie w kraju rodzi się około 11% dzieci upośledzonych z tendencją wzrostową i kalek fizycznych. W takim katolickim niebie to będzie jak w szpitalu... (to była informacja dla wierzących, inni mogą ją olać...)
już oceniałe(a)ś
0
0
`