Dziś kolejny dzień protestu kobiet na ulicach wielu miast w Polsce. Jakie zasługi dla polskich kobiet ma Jarosław Kaczyński? - Pomyślałam dziś z czułością o Jarosławie Kaczyńskim, bo to on zrobił wiele, by polskie kobiety się zjednoczyły - komentuje dla Wyborczej Ewa Wieczorek z Wysokich Obcasów Extra.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wywalczyłyscie sobie prawo do zakupu nowego iphona to sie nie dziwcie, ze nie macie prawa do posiadanai dzieci. Takiego Panstwa chcialyscie, takie wam Michnik na spółke z UE dali, więc nie róbcie z siebie "ofiar hejtu". Proponuje, a tam proponuje, podpowiadam, oddaje za darmo prawa autorskie do pomyslu napisów na koszulki, znaczki, nalepki. "Mogłam kupic gumki, globulki lub tabletki, ale przeciez nie jestem glupia, lepiej jest się skrobnąc", albo "pozwól na więcej w łóżku, a potem skrobnij się", a może tak "lepiej skrobać się z radością niż pomyśleć z kim iść w pościel" (nawet coś na kształt rymu udało mi się, ha). To się na hasło na koszulkę nie nadaje, ale do jakiegoś naukowego gender opracowania: "Przecież każdy wie, że zabieg w klinice aborcyjnej jest bezpieczniejszy i przyjemniejszy". Tak swoją drogą to po co te hasła o edukacji sexualnej, przecież to zupełnie niepotrzebne, gdy można się abortować.
@mada.kinhcim ja p..lę ciotka tu też jesteś? wydaje mi się że masz obsesję na punkcie seksu - chciałabyś sobie pociupciać a tu faceci omijają szerokim łukiem bo ryj koszmarny albo lata już nie te - prawda?
już oceniałe(a)ś
2
2
@put_in świetna diagnoza
już oceniałe(a)ś
1
1
kolejny sukces tzw. pis + kaczej miernoty i nieudacznika bo powstaniu Komitetu Obrony Demokracji (KOD) jest powstanie silnej inicjatywy i opozycji pozaparlamentyrnej kobiet w Polsce!!! Brawo szanowne panie!!! czerwona karta dla tzw. pis+kaczej miernoty i nieudacznika jest swietnym instrumentem!! szanowne panie, wasze protesty przeciwko tzw. pis + kaczej miernocie dot. aborcji widzialy kobiety na calym swiecie, wszystkie stacje telewizyjne pokazaly wasze protesty w glownych wydaniach wiadomosci!!! brawo szanowne panie!!!!
już oceniałe(a)ś
18
16
Temu szubrawcowi zawdzięczamy NARODZINY SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO !!! Polska już nie będzie nigdy taka jak przedtem , ale wszelki postęp należy zacząć od DEPISIzacji kraju !!!!! MAMY DOŚĆ !!!!!!!!!!!! JAREK wypier******* !!!!!!!!! Antoni jak jesteś PATRIOTEM to leć w PISdu !!!!!!!!!!!!!!!!! Uszanowanie dla naszych kochanych dzielnych kobiet !!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
5
4
Dołącz do dyskusji
już oceniałe(a)ś
0
0
ja co prawda nie jestem kobietą,ale jak widzę prezesa,to marzy mi się,że znow jestem młody.silny,że trenuję z Jarkiem MMA i właśnie po kolejnej walce w oktagonie wynoszą jego śmierdzące truchło na noszach do pobliskiej kostnicy!!!Eh!Marzenia! " Marzenia,jak ptaki szybują po niebie..."To wyjątek z Trubadurów. To był kiedyś taki zespół beatowy,jeśli ktoś nie wie!
już oceniałe(a)ś
9
10
`