Posłanka Nowoczesnej, Joanna Scheuring-Wielgus podczas posiedzenia Sejmu mówiła o zjawisku hejtu. Odtworzyła nagraną rozmowę telefoniczną, w której mężczyzna groził jej śmiercią. - Ktoś może powiedzieć, że polityk powinien mieć twardą skórę i nie histeryzować. To prawda, ale jestem przekonana, że mimo grubej skóry, nie powinniśmy w ogóle takich sygnałów ignorować - mówiła posłanka. Co mówił grożący jej mężczyzna? Zobacz w materiale.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Groźby, życzenie śmierci pod adresem różnych polityków mamy co nie miara w internecie. Ale jak do tej pory tylko Marek Rosiak (PIS) został zamordowany z przyczyny politycznej . Do tego trzeba dodać ofiary (były po prawej stronie sceny politycznej) seryjnego samobójcy.
@sprzeciw21 Seryjny samobojca? iezle.
już oceniałe(a)ś
2
6
Jestem przeciwnikiem PiS, ale jeszcze bardziej - sądowemu karaniu za SŁOWA.
już oceniałe(a)ś
2
1
o "patrocii" w akcji!! te koszmary sa dzelem tej kaczej miernoty i nieudacznika z tego tzw. pis!! to ta kacza miernota i nieudacznik wposcil te prymitywy do polityki, ze a tym spiewaku ulicznym tez wspomne i tym starcu co to twiedzi, ze kobiety chca byc troche gwalcone!! te przyglupy "patriotyczne" sa wynikiem demagogi i manipulacji tej kaczej miernoty i nieudacznika z tym jedo tzw. pis!!!
już oceniałe(a)ś
8
10
Oni dzialaja na rozkaz Dyktatora.
już oceniałe(a)ś
3
6
`