Zaproponowana przez PiS komisja weryfikacyjna do spraw reprywatyzacji w Warszawie może posłużyć PiS-owi do politycznych igrzysk - powiedział w 3x3 poseł Nowoczesnej Paweł Rabiej. Trzeba wyjaśnić wszystkie przypadki dzikiej prywatyzacji, ale są obawy, że ta komisja może posłużyć do ataku na sądy, które nie od dziś uwierają Jarosława Kaczyńskiego - mówi rozmówca Romana Imielskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
a ja mam pytanie: czy Polska i Polacy maja jeszcze sprawnie dzialajacy rzad? moje wrazenie jest, ze w Polsce jest tylko ta kacza miernota i nieudacznik, ktory rozwalil i zrujnowal Polske!! Polska jest wariatkowem pod rzadem tzw. pis+ziobro+gowin, wystarcza posluchac takich wariatow jak np. pis-antek+kacza miernota i nieudacznik+pasztetowa atrapa premiera+pis-szyszaka co nie zaplacil podatku od luksusowej stodoly, i innych pis-durni nie beda juz wyliczac!!! gdzie jest polski rzad? kto rzadzi w Polsce? czy w Polsce panuje anarchia ?
już oceniałe(a)ś
3
2
Redaktor ma rację. Po co Komisja, nie lepiej wszystko oddać kolegom, a hołota co nie rozumie współczesności niech mieszka pod mostem (hołotą nazywam rodziny byłych właścicieli i mieszkańców, żeby nie było wątpliwości ;-)). A od sędziów, którzy "zreprywatyzowali" majątki ręce precz ;-)
już oceniałe(a)ś
0
0
Mamy obawy, to się nie uda, „jesteśmy państwem prawa”, tak nie można ….. No to jak? Dalej maja kraść i oszukiwać społeczeństwo działając mafijnymi metodami? „Mundrych” od „cholery” ale jak szybko rozliczyć bandytów i złodziei to znowu tysiące problemów aby bandyci i złodzieje mogli działać bezkarnie z błogosławieństwem tej skorumpowanej prawniczej grupy.
@20zbyszek15 racja.
już oceniałe(a)ś
0
0
`