Kości zostały rzucone. Zespół do spraw manipulowania smoleńską katastrofą, który tworzy Platforma ma dać odpór ludziom Antoniego Macierewicza.
Wiele wskazuje na to, że to właśnie poseł Marcin Kierwiński będzie deptał szefowi MON po piętach i stanie na czele zespołu.
Według naszych informacji sondowany był Sławomir Nitras, który w ugrupowaniu uchodzi za politycznego fightera. W PO panuje przekonanie, że to może być strategiczna decyzja. Ostatnie wywiady Jarosława Kaczyńskiego jasno wskazują, że chce rozliczeń.
Co szykuje Platforma i czy PiS się tego obawia?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Proponuję objąć zakresem zainteresowania tego zespołu też powiązania niejakiego Antoniego M. z sowieckim wywiadem i jego agentami że Wschodu i Zachodu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Punktować antka trzeba było od pierwszych dni szaleństwa. Ale lepiej póżno niż wcale.
już oceniałe(a)ś
5
5
Kości to za mało. Ciemny lud domaga się mięsa i to najlepiej jeszcze parującego...
już oceniałe(a)ś
5
5
glupie baby przestancie chodzic do kosciola to przez was kler jest u wladzy kosciol ma was za drugi gatunek czlowieka
@monaliza sorki, w kościele widać też sporo głupich dziadów. Może mniej, ale dlatego że krócej żyją. Są za to bardziej zajadli!
już oceniałe(a)ś
2
3
No to do roboty Platformo, my wyborcy czekamy na to trochę za długo. Więc ruszcie tyłki i zaczynajcie byle szybko i skutecznie. Zrobiliście dużo dobrego ale już Wam to odebrano, zostały tylko "ośmiorniczki", a Polska "ośmiorniczkami" przecież nie stała. Czekam na efekty, pewnie nie tylko ja. Głośno i mocno, może suweren w końcu oprzytomnieje, bo na razie zaślepiony.
już oceniałe(a)ś
8
10
"Zespół do spraw manipulowania smoleńską katastrofą…" To teraz Platforma też będzie maniplować tą katastrofą? Oj, oj, pani Justyno.
już oceniałe(a)ś
2
5
`