Jak Kościół radzi sobie z przypadkami pedofilii wśród księży? Czy wytyczne Watykanu są realizowane w Polsce? Krystian Legierski doświadczył molestowania przez księdza. Teraz Kościół bada tę sprawę. Jak zawsze w takich sprawach problemem okazują się parafianie, którzy wolą nie widzieć. I winą obciążają tych, którzy ujawniają to, o czym 'nie powinno się mówić'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Mężczyzna nie lubi kobiet to wiadomo -idzie do zakonu lub wiąże się z innym mężczyzną oficjalnie.W zakonie kobiety mieszkają z kobietami ,mężczyżni z mężczyznami.Obrzydliwe.
już oceniałe(a)ś
1
0
ku...two w kościele od wieków było , jest i będzie , czarni już tak maja systemowo vide celibat , borgiowie , instytut dzieł religijnych , petze , wesołowskie ,maciele chrystusowe , nawet dwóch papieży równoczesnie co wiejsklim babom w głowach sie nie mieści
już oceniałe(a)ś
1
0
Sądzę ,że pedofilia w KK w dalszym ciągu rozwija się w "najlepsze".
już oceniałe(a)ś
1
0
Za mało mówimy otwarcie o molestowaniach, przekrętach, pijaństwie, obżarstwie i wszystkich okrutnych sprawach, jakie dzieją się w kk. Wierni, w większości prawdziwe owieczki, pokorne i gotowe skoczyć do gardeł poszkodowanym przez kler, nie przyjmują do wiadomości krzywd, nawet najbliższych. To wszystko się zemści. Już kościoły pustoszeją i żadna ustawa nie zapełni tych pustostanów, przybytków walk partyjniackich o każdy wdowi grosz. Obrzydliwość!
@maryla02 Dopóki PiS rządzi ,pieniędzy i tak im nie zabraknie ,więc po co wierni ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Proszę mi tu nie serwować pisowskiego wyborcy Legierskiego. Ten człowiek, głosując na katofaszystów przyczynił się do przejęcia przez nich władzy. Niech cierpi w samotności.
@he219 Proście - a zostaniecie byc może wysłuchani
już oceniałe(a)ś
1
1
Odgrzewane kościelne pedofilskie kotlety już nie smakują.Niczym flaki w oleju . Jest to w stylu a wy mur-zynów bijecie.
już oceniałe(a)ś
0
1
`