Po niedzielnej konwencji programowej, Platforma Obywatelska chce być w centrum obrony praw obywatelskich - mówi w 3x3 poseł PO Sławomir Nitras. Jego zdaniem, PiS proponuje Polakom fanatyzm, PO stawia na rozwagę i racjonalność.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Czy odpuścicie temu tchórzowi Schetynie ..!!! Jak MOŻNA wpisywać do KONSTYTUCJI ,,, jedną z najbardziej rygorystycznych ustaw o aborcji w Europie .. Tym samym sankcjonując ją prawnie .. Już Nigdy niech Ta partia pod takim przywództwem nie obejmie rządów w MOIM KRAJU ..
już oceniałe(a)ś
1
1
"Kompromis" to świętość? Kto umawiał się z Kościołem? Nie chcieliście referendum w tej sprawie w `93. Pa pa PO - jak mam do wyboru PO i Nowoczesną to wolę Nowoczesną - mniej tam nawiedzonych. Po mogło na aborcji odzyskać zaufanie wielu osób nawet bez liberalizacji - postawić na edukację, środki antykoncepcyjne, prawdziwą pomoc państwa dla rodzin z chorymi dziećmi i zagwarantowanie wykonywania ustawy tak jak dopuszcza prawo. A tak niewiele różnicie sie dla mnie od pisowców w tej kwestii. Nawet tych obrzydliwych plakatów z rozkawałkowanymi szczątkami nie potrafiliście usunąć. Co to za kompromis skoro utrudnia się legalna aborcję na każdym kroku, a matkę 16-latki która przeszła aborcję skazuje za namawianie do niej. W kraju w którym 16 -tka sama nie ma prawa pójść do ginekologa, ani której nie można przepisać tabletek antykoncepcyjnych bez zgody rodziców.
już oceniałe(a)ś
0
0
Dzięki Kopacz mamy w sejmie około 20 posłów, którzy głosowali za projektem obywatelskim na czele z p. Piotrowską więc klaskały!!!!! czyli przeciwko aborcji!!!! razem z z Prawem i Sprawiedliwością!!!!
już oceniałe(a)ś
1
1
Czy "rozwaga i racjonalność" oznacza "więcej Opus Dei w PO"? Ciągnie się za wami smród AWS-u jak wylinka za żmiją.
@nestor kłótnia w rodzinie PoPiS
już oceniałe(a)ś
2
2
`