Szef MON przesłał list do uczestników think tanku w Waszyngtonie, w którym m.in. zarzuca Rosji kłamstwo ws. katastrofy smoleńskiej. - Macierewicz ma w Polsce i świecie utrwaloną reputację osoby, która mówi rzeczy niepoważne. Kierowanie takiego listu do poważnego waszyngtońskiego think tanku zainteresowanego Europą Wschodnią, bezpieczeństwem NATO jest mało poważne - mówi były minister obrony, poseł PO Tomasz Siemoniak.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Macierewicz nie jest posadzony tam gdzie siedzi aby byc wojskowym czy dowodca tylko aby z wysokosci tego stanowiska twierdzic uparcie, ze to nie Jaroslaw zabil Lecha. Stad apele, Jezusowe posagi, komisje i podkomisje, modlitwy a nawt medale za obronnosc kraju Misiewiczom i innym porecznym do zmycia winy Kaina.
już oceniałe(a)ś
0
0
pis-antek nie jest az tak glupi jak sie wydaje, bo ma poparcie tej kaczej miernoty i nieudacznika, poniewaz robi ciag dalszy serialu samolotowego, a to juz jest w tzw. pis-rzund wyjatkowa kompetencja: trtzeba byc specjalnej troski +legitymacja tzw. pis i juz jest licencja do dojenia polskich podatnikow!!!!
już oceniałe(a)ś
4
4
Czy ktoś wreszcie zbada gdzie i na co był leczony ten szalony niebezpieczny antek. Te informacje mogą przyczynić się do usunięcia go ze stanowiska. To zupełnie jak z tym pilotem, który cierpiał na schizofrenię i zabił tyle ludzi bo nie powinien być pilotem . Z antkiem może być to samo.
już oceniałe(a)ś
3
3
`