- Naiwnością było wierzyć, tak jak kobiety czy partia Razem, że mogą ominąć świat polityki w którym walczą małe koguciki o władzę. Teraz widzimy, że te koguciki weszły na teren, którego nie powinny dotykać - mówi Wojciech Fusek, zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Największym problemem w dyskusji o aborcji jest fakt, że ci, którzy popierają najszerszą liberalizację prawa w tej kwestii, pierwsi walczą o cele z jacuzzi dla gwałcicieli. Ja na przykład - a jestem przeciwnikiem zarówno zaostrzenia jak i liberalizacji prawa aborcyjnego - najchętniej obcinałbym gwałcicielom klejnoty. No, ale "walczące o prawa kobiet" feministki spaliłyby mnie za to na stosie i to szybciej, niż zwolennika dożywocia za aborcję
@vonmak Największym problemem w dyskusji o aborcji jest mylenie dyskusji i populistycznych wrzasków. Już chyba rozmawialiśmy o takich bajdach jak "aborcja dla kaprysu". Teraz widzę trzeba porozmawiać o "obcinaniu jaj". Rozmawiamy o sprawach poważnych i frazesy nie są tu nie miejscu. Feministki postulowały wyższe kary za gwałt (słusznie) to właśnie między innymi dzięki nim wprowadzono ściganie gwałtów z urzędu - czemu "prawica" była przeciwna. Czy już wszystko rozumiesz? Nie będzie żadnego "obcinania jaj" jak i nie ma "aborcji dla kaprysu". Świat to nie zespół populistycznych frazesów. Czy rozumiesz?
już oceniałe(a)ś
4
11
a z którego palca pan redaktor wyssał, że Razem uważa, że można to załatwić poza światem polityki?
już oceniałe(a)ś
2
0
juz jest najwyzszy czas azeby partie opozycyjne w Polsce gonienie ich po pastwisku przez pastucha z tzw. pis! sa partiami opoozycyjnymi to niech zaczna robic nareszcie dobra robote, wypracuja dobre programy wybprcze, zakoncza wzajemne wykanczanie , bo ten pastuch z tzw. pis tak opozycje zmanipulowal, ze daja sie nabierac na manipulacje pastucha z tzw. pis!! dobrze ze obywatele w Polsce szybko sie poznali na nieudacznictwie i miernocie tego pastucha z tzw. pis i zorganizowali sie w KOD chcac spoleczenstwa obywatelskiego a nie dojnego pastwiska!!!
już oceniałe(a)ś
2
2
`